پاسخ هوشمندانه وین رونی به کامنت رونالدو

کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس به هم‌تیمی سابقش در منچستریونایتد که او را حسود توصیف کرده بود جواب جالبی داد.
کدخبر (33329) | 19 فروردین 1401 | ساعت 09:48
0 80
پاسخ هوشمندانه وین رونی به کامنت رونالدو
کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس به هم‌تیمی سابقش در منچستریونایتد که او را حسود توصیف کرده بود جواب جالبی داد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از تسنیم؛ وین رونی سرمربی تیم فوتبال دربی کانتی انگلیس به پیام اخیر کریستیانو رونالدو در اینستاگرام که در آن او را بیش از اندازه حسود توصیف کرده بود، پاسخ داد.

داستان از جایی شروع شد که وین رونی به‌ عنوان کارشناس میهمان در برنامه تلویزیونی «فوتبال دوشنبه شب» انگلیس، تأثیر رونالدو بر عملکرد منچستریونایتد در دومین دوره حضورش در این تیم را زیر سؤال برد و گفت که آمارهای هم‌ تیمی سابقش در این تیم انتظارات را برآورده نکرده است.

رونی در آن برنامه به جیمی کاراگر ستاره سابق لیورپول و دیو جونز مجری شبکه اسکای اسپورتس گفت: «رونالدو همیشه تهدیدی مقابل دروازه رقباست، اما من فکر می‌کنم که منچستریونایتد باید به فکر سایر بخش‌های تیمش باشد و به بازیکنانی نیاز دارد که جوان تر و باانگیزه‌ تر باشند».

رونالدو 37 ساله خیلی هم با یک پست اینستاگرامی نظر رونی را زیر سؤال برد و آن را به حسادت کاپیتان سابق شیاطین سرخ به او ربط داد. با توجه به این پست رونالدو انتظار می‌رفت که دوباره از رونی درباره رونالدو سؤال پرسیده شود و این اتفاق در جریان نشست خبری شب گذشته (پنجشنبه) او پیش از بازی تیمش برابر سوانزی رخ داد. رونی به جای نشان دادن واکنشی تند و عصبانیت خیلی هوشمندانه به کاپیتان تیم ملی پرتغال پاسخ داد.

رونی گفت: «خب راستش من صبح امروز دیدم که او چه پیامی گذاشته است. احتمالاً در دنیای فوتبال بازیکنی نیست که به رونالدو حسادت نکند. دوران بازیگری‌ که او داشته، جام‌هایی که برده است، پولی که در می‌آورد و سیکس پک و بدن عضلانی که او دارد باعث می‌شود خیلی‌ها به او حسادت کنند. به همین دلیل فکر می‌کنم که به جز لیونل مسی، سایر بازیکنان به رونالدو حسادت کنند».

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...