پاکدل: بازگشت به صدر جدول دست خودمان است+ ویدیو

مهاجم تیم پرسپولیس گفت: ما به بازی‌های خودمان فکر می‌کنیم. پنج بازی باقی‌مانده و بازی به بازی جلو می‌رویم.
کدخبر (37383) 14 اردیبهشت 1401 | ساعت 19:34
0 102
مهاجم تیم پرسپولیس گفت: ما به بازی‌های خودمان فکر می‌کنیم. پنج بازی باقی‌مانده و بازی به بازی جلو می‌رویم.

به گزارش سرخ نیوز، حامد پاکدل پس از برتری دو بر صفر پرسپولیس مقابل پیکان درباره گلزنی خود در این مسابقه اظهار داشت: بازی با پیکان یکی از شش فینالی بود که پیش رو داشتیم. بازی خیلی سخت و مهم‌ترین دیدار ما در این 6 مسابقه بود. خدا را شکر توانستیم به سه امتیازی که دوست داشتیم دست پیدا کنیم و بتوانیم خودمان را برای پنج بازی باقی‌مانده آماده کنیم تا به آنچه هدف‌مان است برسیم.

وی درمورد توقف استقلال مقابل سپاهان و کاهش فاصله پرسپولیس با آبی پوشان در صدرجدول گفت: ما به بازی‌های خودمان فکر می‌کنیم. بازگشت به صدر جدول دست خودمان است. پنج بازی باقی‌مانده و بازی به بازی جلو می‌رویم. ان‌شاءالله بتوانیم سه امتیاز این دیدارها را کسب کنیم و در نهایت کار به قهرمانی پرسپولیس ختم شود.

مهاجم پرسپولیس درباره آسیب دیدگی‌اش در جریان بازی با پیکان، توضیح داد: مقداری آسیب دیدگی دارم. فردا باید پزشکان تشخیص بدهند تا ببینیم مشکل چیست.

پاکدل درباره محل برگزاری دیدار پرسپولیس و سپاهان، گفت: این را باید از مسئولان پرسپولیس بپرسید. آنها بهتر می‌توانند درمورد این مووضع توضیح بدهند.

وی درمورد اینکه در صورت برابر شدن امتیاز استقلال و پرسپولیس در پایان فصل با توجه به قانونی که سهیل مهدی اعلام کرده استقلال قهرمان خواهد شد، عنوان کرد: ان‌شاءالله کار به آنجا نمی‌کشد.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
ویدئو های ترند
موردی نیست.
موردی نیست.
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...