پایان بهانه‌ها در استقلال

تعامل مدیرعامل جدید باشگاه استقلال با سرمربی‌ آبی‌ها نشان می‌دهد که آجرلو می‌خواهد تمام خواسته‌های مجیدی را برآورده کند.
کدخبر (4255) | 04 مهر 1400 | ساعت 09:41
0 111
پایان بهانه‌ها در استقلال
تعامل مدیرعامل جدید باشگاه استقلال با سرمربی‌ آبی‌ها نشان می‌دهد که آجرلو می‌خواهد تمام خواسته‌های مجیدی را برآورده کند.

به گزارش سرخ نیوز؛ مصطفی آجرلو مدیرعامل جدید باشگاه استقلال به محل ساختمان این باشگاه آمد و پس از تودیع و معارفه رسما کار خود را آغاز کرد. او در ابتدا با احمد مددی دیدار کرد و پس از جلسه با کادر مدیریتی سابق باشگاه استقلال، اولین روز کاری خود را در باشگاه استقلال سپری کرد. او در شروع کار خود سعی داشت نشان دهد که سعی بر تعامل با همه امور و عوامل باشگاه دارد. آجرلو از خبرنگاران حاضر در مقابل ساختمان دعوت کرد به دفترش بروند تا نشان دهد که با رسانه‌ها نیز به دنبال تعامل است. مدیرعامل جدید باشگاه استقلال در ابتدا قصد مصاحبه با خبرنگاران را نداشت اما در اظهارات کوتاهی درباره حضور خود در باشگاه استقلال گفت: امروز استقلال آرامش و وحدت کلمه می‌خواهد. کادر فنی، بازیکنان و پیشکسوتان باید متحد شوند. باید دوران سخت را پشت سر بگذاریم و اتفاقات خوبی را برای استقلال رقم بزنیم. ان‌شاءالله روابط ما شفاف و دقیق باشد. آجرلو همچنین پس از دیدار با خبرنگاران، با فرهاد مجیدی سرمربی استقلال دیدار کرد. آجرلو درباره مجیدی نیز به خبرنگاران گفت: آقای مجیدی سرمایه استقلال است. آن‌هایی برنده هستند که به سرمایه خود احترام می‌گذارند. درخت هرچه پربارتر، سر به زیرتر است. آقای مجیدی دقیقا این گونه هستند. آقای مجیدی بسیار خوش خلق و دوست داشتنی هستند و ان‌شاءالله با هدایت ایشان در رقابت‌های پیش روی به موفقیت می‌رسیم. من به ایشان اعتماد کامل دارم. پس از این اتفاق، چند تغییر مهم در کادر فنی تیم استقلال رخ داد که نشان داد جلسه مجیدی با آجرلو خروجی‌های مهمی داشته است. مدیرعامل استقلال در ابتدا با مجیدی به توافقی سه ساله‌ برای هدایت آبی‌پوشان رسید و در ادامه بیژن طاهری را به جای بهرام امیری در جایگاه سرپرست تیم استقلال گذاشت. هم‌چنین فرزاد مجیدی که شرایطش در استقلال در هاله‌ای از ابهام قرار داشت، به کادرفنی سرمربی آبی‌ها اضافه کرد. تغییراتی که در باشگاه استقلال رخ داده است، نشان می‌دهد آجرلو می‌خواهد با فرهاد مجیدی تعامل خوبی برقرار کند و در همین ابتدای کار تغییراتی اعمال کرد که تقریبا باب میل فرهاد مجیدی بوده است و عملا آجرلو می‌خواهد بهانه‌ای برای نتیجه نگرفتن مجیدی نگذارد. او هم‌چنین قرار است تا پایان پنجره نقل و انتقالات تابستانی، دست روی دست نگذارد و برای تکمیل شاکله تیم به جذب بازیکنان مد نظر مجیدی بپردازد. مدیرعامل جدید استقلال همچنین تغییرات دیگری در چارت باشگاه استقلال ایجاد کرده که به نظر می‌رسد حضور برخی افراد در کادر سابق مدیریتی منتفی است و باید بازهم شاهد تغییرات دیگر چارت مدیریتی و اداری این باشگاه بود. به نظر می‌رسد، شروع فعالیت مدیرعامل جدید و تغییرات چشمگیر و تصمیمات قاطع و سریع، پایانی بر بازی بهانه‌ها در باشگاه استقلال خواهد بود. قطعا این روند می‌تواند به خروج این باشگاه از حواشی و آغاز دوره ثبات و هماهنگی استقلال کمک کند.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...