پرسپولیس مشکل تیم حقوقی دارد ؟!

بررسی وضعیت فعلی پرسپولیس و بسته بودن حساب‌های بانکی این باشگاه نشان می‌دهد، سرخ‌ها بیش از هر چیزی به خاطر ضعف‌های حقوقی دچار زیان شده‌اند.
کدخبر (87156) | 12 آبان 1401 | ساعت 13:54
0 76
پرسپولیس مشکل تیم حقوقی دارد ؟!
بررسی وضعیت فعلی پرسپولیس و بسته بودن حساب‌های بانکی این باشگاه نشان می‌دهد، سرخ‌ها بیش از هر چیزی به خاطر ضعف‌های حقوقی دچار زیان شده‌اند.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از ایسنا، باشگاه پرسپولیس طی سال‌های اخیر درگیر پرونده‌های حقوقی متعددی بوده است؛ از موضوع مطالبات سرمربیان و بازیکنان خارجی این باشگاه گرفته تا موضوعات مربوطه به کارگزارها همیشه این پرسپولیس بوده که در مباحث حقوقی این پرونده‌ها دچار زیان شده است. باشگاه در چند ماه اخیر درگیر شکایاتی شده که در نتیجه آن شاکیان توانسته‌اند حکم مسدود کردن حساب‌های بانکی باشگاه را بگیرند که این موضوع مشکلات فراوانی را برای سرخ‌ها ایجاد کرده است. رضا درویش در آخرین اظهارات خود درباره بسته بودن حساب‌های پرسپولیس و فردی که این کار را کرده است، گفت: "حساب باشگاه به خزانه مربوط می‌شود و بستن حساب شاهکار است و کسی که حساب را ببندد معلوم است خیلی تبحر دارد. من این موضوع را از طریق رسانه دنبال می‌کردم. خیلی‌ها برنمی‌تابیدند که این مشکل از سوی او به وجود آمده، چون او پرسپولیسی است. ظاهرا او هفت، هشت، ده میلیارد آورده و آمده که هزینه کند. من هم پرسیدم که مگر او چقدر آورده است؟ گفتند هر هزینه‌ای کرده، آمده است که بگیرد. یک پرونده دیگر از سال ۹۴ وجود داشت که ۲۰ هزار دلار جنس به پرسپولیس داده است. آن روز ۲۰ هزار دلار هزینه کرده که امروز می‌شود ۶۲۰ میلیون تومان اما او ۲۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اجراییه برای حساب ما گرفته و این حساب را توقیف کرده است. با چه اسنادی، مبلغ این‌قدر شده است؟ شاید مسئولان وقت پیگیری نکردند." رضا درویش بررسی اظهارات درویش نشان می‌دهد که مدیران قبلی این باشگاه در پیگیری پرونده‌های حقوقی اهتمام لازم را نداشته‌اند و حالا پرسپولیس باید زیان‌های زیادی را متحمل شود. به طور مثال وقتی طلب ۲۰ هزار دلاری به ۲۷ میلیارد تومان تبدیل می‌شود، نشان می‌دهد که این پرونده‌ها در زمان مدیران سابق اصلا پیگیری نشده که در نهایت منجر به صدور چنین آرایی شده است. شاید اگر مدیران سابق پرسپولیس توجه‌ بیشتری نسبت به پرونده‌های حقوقی این باشگاه داشتند، امروز پرسپولیس با حساب‌های بسته مواجه نبود.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...