پنجعلی: استقلال حریف تدارکاتی پرسپولیس در آسیا است

سرپرست اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: استقلال تاجیکستان یک حریف تدارکاتی مناسب برای پرسپولیس در لیگ قهرمانان محسوب می‌شود.
کدخبر (2661) | 22 شهریور 1400 | ساعت 07:54
0 128
پنجعلی: استقلال حریف تدارکاتی پرسپولیس در آسیا است
سرپرست اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: استقلال تاجیکستان یک حریف تدارکاتی مناسب برای پرسپولیس در لیگ قهرمانان محسوب می‌شود.

به گزارش سرخ نيوز، محمد پنجعلی در مورد دیدار سه‌شنبه شب پرسپولیس با استقلال تاجیکستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: هرچند نباید حریف را دست کم گرفت و این طرز تفکر می‌تواند خطرناک باشد. اما بدون تعارف و اغراق می‌گویم استقلال تاجیکستان حریف تدارکاتی مناسبی برای  پرسپولیس است. تا این تیم در مرحله بعدی بتواند بهتر و هماهنگ‌تر بازی کند. مشکل اصلی  پرسپولیس این است که بازیکنانش جدید هستند و هنوز بازی تدارکاتی مناسبی نداشته است. وی در مورد اینکه استقلال تاجیکستان الهلال را 4 بر 2 شکست داده گفت: فوتبال ما فرق دارد. کیفیت بازیکنان ما بسیار بالاتر از تیم‌های دیگر است. تنها مشکلی که فوتبال ما دارد زیرساخت‌ها و امکانات و قراردادهای مالی است. نباید زیاد به استقلال تاجیکستان پر و بال بدهیم. پرسپولیس می‌تواند این تیم را شکست بدهد و به مرحله بعدی صعود کند. البته همانطور که گفتم مشکل اصلی  پرسپولیس نداشتن بازی تدارکاتی است. ما در فصل گذشته نیز با وجود شرایط سختی که  پرسپولیس داشت به فینال آسیا رسیديم و اگر بدشانسی نمی‌آوردیم قهرمان می‌شدیم اما در فینال گل‌های بدی خوردیم. پنجعلی در مورد جلسه‌ای که قرار بود با وزیر ورزش برگزار کند، اظهار داشت: قرار بود من و علی پروین به دیدار وزیر ورزش برویم و این جلسه هماهنگ شده بود. اما علی پروین کمی ناخوش‌‌احوال بود و این جلسه به زمان دیگری موکول شد. به هر حال به عقیده من باید در فوتبال ما تفکر حرفه‌ای حاکم شود تا باشگاه‌ها واقعاً به درآمدزایی برسند. باشگاه‌ها باید به معنای واقعی به بخش خصوصی واگذار شوند. و پیشکسوتان و خاک خوردهای فوتبال با کمک مردم و هواداران تیم‌ها را اداره کنند در غیر این صورت شرایط فوتبال ما درست نمی‌شود. وی تأکید کرد: در کجای دنیا دولت در فوتبال تیم‌داری می‌کند؟ در کشور ما باشگاه‌هایی که ادعای حرفه‌ای‌گری دارند، در واقع از جیب مردم خرج می‌کنند و به تشکیلات صنعتی مملکت چسبیده‌اند. آیا مردم گرفتار در این شرایط سخت اقتصادی راضی هستند که پول فوتبال را از جیب‌شان بدهند؟ فلان تیم به فلان کارخانه وصل است و ابایی هم برای خرج کردن ندارد. در حالیکه باید برای پول درآوردن در فوتبال زحمت کشید.  

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...