پیراهنی که اندازه مرتضی بود

مرتضی پورعلی گنجی در بازگشتش به فوتبال ایران نمایشی عالی در ترکیب خط دفاعی پرسپولیس داشت و همراه این تیم دو جام قهرمانی را کسب کرد.
کدخبر (188223) | 10 خرداد 1402 | ساعت 21:03
0 75
پیراهنی که اندازه مرتضی بود
مرتضی پورعلی گنجی در بازگشتش به فوتبال ایران نمایشی عالی در ترکیب خط دفاعی پرسپولیس داشت و همراه این تیم دو جام قهرمانی را کسب کرد.

به گزارش سرخ نیوز، مدافع شماره 8 پرسپولیس نشان داد که شایستگی پوشیدن این پیراهن مهم را داشته است. نمایش او آنقدر خوب بود که شجاع و کنعانی زادگان بدانند برای حفظ جایگاهشان در تیم ملی کار سختی دارند. مرتضی در خط دفاع پرسپولیس یک مدیر خونسرد و مطمئن بود. او فرمانده خط دفاعی پرسپولیس بود و حضورش در ترکیب به خوبی تاثیرش را برتوازن و تعادلی که خط دفاعی تیم داشت عیان می کرد. رابطه خیلی خوب او با بیرانوند و اعتماد به نفس و تجربه ای که در بازی اش دیده شد او را در بین بهترین مدافعان حال حاضر فوتبال ایران قرار داده است. مدافعی که می تواند قلعه نویی را برای رسیدن به ترکیب خط دفاعی تیم ملی دچار سرگیجه بکند. پورعلی گنجی در 25 بازی لیگ برتر و 4 بازی در جام حذفی برای پرسپولیس علاوه بر عملکرد عالی دفاعی یک گل و دو پاس گل هم داشت. او بازیکنی غیرقابل انکار در ترکیب پرسپولیس و برنامه های تاکتیکی یحیی است. بازی او در فینال جام حذفی برابر استقلال نیز یک نمایش با استاندارد بالا بود و مدیریت خط دفاع چهار نفره از سوی به شکلی پیش رفت که مهدی قائدی و محمد محبی کم اثرترین بازی فصلشان را تجربه کنند. در تمام طول مسابقه خط دفاعی پرسپولیس تقریبا بی اشتباه بازی کرد و خط تهاجمی قوی حریف را از کار انداخت. پورعلی گنجی: مثل خانواده کنار هم بودیم/ لایق جام و لایق قهرمانی بودیماو با دو جامی که امسال همراه پرسپولیس گرفت احتمالا یکی از چهره های اصلی در برنامه های فصل آینده تیم خواهد بود. با حضور پورعلی گنجی در خط دفاع پرسپولیس خشونت و هیجان جای خودش را به منطق و تمرکز داده است. او شاید از نظر سبک فوتبالی شبیه مدافعان خوب گذشته باشد. همچون مدافعانی که تکنیک و قدرت بازیسازی داشتند او نیز در طول بازی تعادل جالبی از بازی فیزیکی و متفکرانه را ارائه می دهد.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...