چرا امباپه هوادار میلان است؟ + عکس

رافائل لیائو، وینگر پرتغالی تیم میلان از کیلیان امباپه درخواست کرده تا به سن سیرو بیاید.
کدخبر (177945) | 19 اردیبهشت 1402 | ساعت 08:37
0 84
چرا امباپه هوادار میلان است؟ + عکس
رافائل لیائو، وینگر پرتغالی تیم میلان از کیلیان امباپه درخواست کرده تا به سن سیرو بیاید.

به گزارش سرخ نیوز، رافائل لیائو، وینگر ۲۳ساله پرتغالی، تنها یازده دقیقه پس از بازی شنبه مقابل لاتزیو از زمین بیرون رفت. او ظاهراً دچار آسیب عضلانی شده است. هواداران نگران نبودن او شدند اما او هنگام خروج از سن‌سیرو سعی کرد به آنها اطمینان دهد. لیائو به هواداران گفت که خوب است و مصدومیتش جدی نیست. رافائل لیائو همچنین فاش کرد که از کاپیتان فرانسه دعوت کرده است تا در سن‌سیرو به او بپیوندد و از میلان حمایت کند. ستاره پرتغالی میلان گفت:

امباپه بهترین بازیکنی است که برابر او قرار گرفتم. او در حال حاضر طرفدار میلان است.

چرا امباپه طرفدار میلان است؟

در مراسم بهترین‌های فیفا،‌ روزنامه‌نگاری ایتالیایی از امباپه پرسید که آیا هرگز به بازی در سری آ فکر کرده است یا خیر که امباپه گفت:
اگر بخواهم روزی در ایتالیا بازی کنم، فقط برای میلان خواهد بود.
چرا امباپه هوادار میلان است؟ + عکس این ستاره فرانسوی در مصاحبه‌ای با روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت افزود:
وقتی بچه بودم، پرستاری ایتالیایی داشتم و زمان زیادی را با خانواده‌ام سپری کرد. او طرفدار میلان بود و به خاطر او خیلی از خانواده ما میلانی بودند. بنابراین من نیز روسونری را تشویق و بسیاری از بازی‌های میلان را تماشا کردم.
لیائو یکی از مهم‌ترین بازیکنان میلان است و در این فصل در ۴۴ بازی در تمامی رقابت‌ها ۱۳ گل به ثمر رسانده و ۱۳ پاس گل داده است. میلان و اینتر چهارشنبه‌شب دیدار رفت خود را در نیمه نهایی لیگ قهرمانان در ورزشگاه سن‌سیرو برگزار خواهند کرد. از بین این دو تیم یک تیم راهی دیدار نهایی می‌شود و به همین خاطر این داربی میلان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. میلان در دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا ابتدا تاتنهام و در ادامه ناپولی را از لیگ قهرمانان حذف کرد تا بعد از سال‌ها به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان برسد. در سوی دیگر اینتر آخرین تیم ایتالیایی است که در لیگ قهرمانان موفق بوده و به قهرمانی رسیده است. پس از قهرمانی فصل ۲۰۱۰ - ۲۰۰۹ نراتزوری که با هدایت ژوزه مورینیو رقم خورد، دیگر هیچ تیمی از سری A موفق به انجام این کار بزرگ نشده است.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...