صفر تا صد ماجراهای دروازه‌بان ملی‌پوش/چرا توافق با بیرانوند نهایی نشده؟

در خبرها آمده در صورتی که طی دو روز آتی مذاکرات با بیرانوند منجر به توافق نشود باشگاه پرسپولیس با دیگر گلر لژیونر و ملی پوش وارد مذاکره خواهد شد.
کدخبر (41421) | 08 خرداد 1401 | ساعت 13:51
0 91
صفر تا صد ماجراهای دروازه‌بان ملی‌پوش/چرا توافق با بیرانوند نهایی نشده؟
در خبرها آمده در صورتی که طی دو روز آتی مذاکرات با بیرانوند منجر به توافق نشود باشگاه پرسپولیس با دیگر گلر لژیونر و ملی پوش وارد مذاکره خواهد شد.

به گزارش سرخ‌نیوز، باشگاه پرسپولیس حدود یکماه قبل امکان جذب بیرانوند و نیازمند را بررسی کرده و نیازمند در واکنش به پیشنهاد پرسپولیس گفته بوده که به رغم نیمکت نشینی در تیم پورتیموننزه پرتغال قصد جدایی و ترک فوتبال اروپا را ندارد و می خواهد بماند، رقابت کند و به قرارداد فصل آتی خود این باشگاه متعهد است. باشگاه پرسپولیس طی یکی دو روز آتی مجدد با بیرانوند و وکیل وی (سلیمانی) مذاکره خواهد کرد تا اختلافات طرفین بر سر برخی از بندها و مفاد قرارداد برطرف شود. به طور کلی بعید است این اختلافات بر سر دو سه بند قرارداد مانع از جذب بیرانوند شود. او با آنتورپ مذاکره کرده ‌و آنها را مجاب کرده که از پرسپولیس مبلغی بابت رضایت نامه دریافت نکنند. باشگاه هم در شرایطی که بیرانوند قرار و مدارهایی با مسئولان باشگاه آنتورپ گذاشته بخاطر اختلاف بر سر بندهای قرارداد از او عبور نخواهد کرد اما اگر در مذاکرات بعدی مشکل حل نشود شاید بار دیگر با نیازمند مذاکره شود. بیرانوند حوالی یک ماه قبل فردی بنام تیموری را به عنوان نماینده اش به باشگاه معرفی کرده بود. مذاکرات معاونین درویش با تیموری و خود بیرانوند منجر به توافق بر سر مبالغ قرارداد و آپشن‌ها شد. پس از آن بیرانوند از وکیل خود هم خواسته قرارداد را مطالعه کند. وکیل وی هم وجود برخی شروط در قرارداد را نپذیرفته و آنها را یک طرفه، سخت گیری غیرحرفه‌ای و به ضرر بازیکن دانسته و خواهان حذف و تعدیل برخی از این بندها و گنجاندن برخی بندهای دیگر در قرارداد شده است. همین موضوع موجب شده مذاکرات متوقف شده و یا به امضا منجر نشود. مسئولان باشگاه پرسپولیس هم از فاش شدن جزئیات قرارداد دلخور هستند اما بیرانوند هم تاکید کرده که او و اطرافیانش دخالتی در لو رفتن این مفاد در رسانه ها نداشته اند. بیرانوند و نماینده‌اش قرار است فردا و پس فردا با درویش و محمدی جلسه داشته باشند.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...