چهره جنجالی دربی شمال لندن شناسایی شد + عکس

در پی درگیری و جنجال در بازی تاتنهام آرسنال، تصاویر جدید منتشر شده باعث شناسایی تماشاچی‌ای شده است که به دروازه‌بان آرسنال لگد زده بود.
کدخبر (127642) | 27 دی 1401 | ساعت 20:20
0 67
چهره جنجالی دربی شمال لندن شناسایی شد + عکس
در پی درگیری و جنجال در بازی تاتنهام آرسنال، تصاویر جدید منتشر شده باعث شناسایی تماشاچی‌ای شده است که به دروازه‌بان آرسنال لگد زده بود.

به گزارش سرخ نیوز، در جریان دیدار دو تیم آرسنال و تاتنهام که روز یکشنبه این هفته در ورزشگاه تاتنهام هاتسپر برگزار شد، آرون رمزدیل، دروازه‌بان آرسنال، در پایان مسابقه مورد حمله یک تماشاچی قرار گرفت. این حادثه جنجالی بزرگ در انگلیس به پا کرده است. این هوادار برای اینکه خودش را به زمین چمن برساند، به سرعت و با پا گذاشتن روی صندلی‌های ورزشگاه به ردیف‌های پایینی صندلی‌ها رسید. در تصاویری جدید که امروز منتشر شد، این مرد که صورتش را با شال‌گردن پوشانده بود، وقتی به کنار زمین چمن رسید با دو نفر مواجه شد که مشخص بود آن‌ها را می‌شناسد. او که به نظر می‌رسید شال‌گردن تنفس را برایش سخت کرده، یک لحظه صورتش را آزاد می‌کند و تصویر چهره‌ او توسط دوربین ثبت می‌شود. جالب اینجاست که در این تصاویر چند نفر از هواداران تاتنهام برای اینکه هویت او لو نرود سعی می‌کنند مقابلش بایستند تا چهره او دیده نشود. چهره جنجالی دربی شمال لندن شناسایی شد + عکس این پایان ماجرای هوادار لگدپران تاتنهام نیست. او زمانی که از استادیوم خارج می‌شود، برای شناخته نشدن توسط پلیس کت و شال‌گردن مورداستفاده‌اش را درآورده و به سرعت درمیان جمعیت که در حال خروج از استادیوم هستند گم می‌شود. چهره جنجالی دربی شمال لندن شناسایی شد + عکس پلیس لندن امروز در بیانیه‌ای اعلام کرد تحقیقات درباره حادثه لگدپرانی به رمزدیل ادامه دارد ولی تا این لحظه کسی دستگیر نشده است. آنتونیو کونته، سرمربی تاتنهام، وقتی با سؤالی درباره این حادثه مواجه شد گفت:

"من این صحنه را ندیدم. اگر اتفاق افتاده باشد، اصلا خوب نیست. این اتفاق مثبتی نیست. ما در هر شرایطی باید احترام را حفظ کنیم. اگر احترام می‌خواهیم، باید احترام بگذاریم. من واقعا این حادثه را ندیدم ولی اگر اتفاق افتاده باشد به نظرم اصلا جالب نیست."
باشگاه تاتنهام هم با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد:
"رفتار یک هوادار که در پایان دربی سعی کرد به دروازه‌بان آرسنال، آرون رمزدیل، حمله کند، از نظر ما زشت و منزجرکننده بود. خشونت به هر شکل و شمایلی که باشد در فوتبال هیچ جایی ندارد."

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...