ژاوی: قهرمانی بارسلونا قطعی نیست / پدری یک بازیکن با استعداد ذاتی است

سرمربی آبی اناری‌ها گفت: قهرمانی بارسلونا قطعی نیست.
کدخبر (141488) | 24 بهمن 1401 | ساعت 07:58
0 92
ژاوی: قهرمانی بارسلونا قطعی نیست / پدری یک بازیکن با استعداد ذاتی است
سرمربی آبی اناری‌ها گفت: قهرمانی بارسلونا قطعی نیست.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از اسپورت، بارسلونا در هفته بیست و یکم رقابت‌های لالیگا به مصاف ویارئال رفت و توانست با یک گل به پیروزی دست پیدا کند.

آبی‌اناری‌ها با پیروزی در این بازی اختلاف خود را با رئال مادرید تیم دوم جدول رده‌بندی به ۱۱ امتیاز افزایش دادند تا نشان دهند که شانس اصلی و نخست کسب عنوان قهرمانی هستند.

ژاوی سرمربی بارسلونا بعد از بازی گفت: اختلاف ۱۱ امتیازی با رئال مادرید دلیلی بر قهرمان شدن ما نیست؛ ۱۷ بازی دیگر باقی مانده است و هنوز کار زیادی برای قهرمانی داریم. من خوشحال هستم چرا که نتایج تیم خوب و غیرعادی بوده است و نشان می‌دهد که ما پایبند به برنامه‌های  خود هستیم.

او ادامه داد: ویارئال تیم بسیار خوبی است. ما فرصت‌های زیادی را روی دروازه این تیم خلق کردیم اما در زدن ضربات آخر مشکل داشتیم. خوشبختانه سه امتیاز بازی را کسب کردیم و این پیروزی در ادامه لالیگا کمک زیادی به ما می‌کند. مهم کسب پیروزی بود که توانستیم به آن دست پیدا کنیم.

ژاوی در ستایش از آراخو مدافع تیمش گفت: آرائوخو بازیکن غیرعادی است. او پیشرفت زیادی کرده است و به بازیکنی کلیدی و تاثیر گذار در تیم ما تبدیل شده است. درباره دی یانگ هم بگویم که او جایگزین خوبی برای بوسکتس بوده است. خوشبختانه اعتماد ما به این بازیکن جواب داده است و باعث شده است تا او جایگاه خود را در تیم پیدا کند. دی یانگ یک بازیکن کامل است که حضورش به تیم کمک می‌کند. خوشحالم که چنین بازیکنانی را در ترکیب تیم خود دارم.

ژاوی در ادامه صحبت‌هایش گفت: مدافع نخست ما لواندوفسکی و بعد از او گاوی و رافینیا و دیگر هافبک‌ها هستند. همه بازیکنان باید در کارهای دفاعی شرکت کنند. تراشتگن یک بازی دیگر موفق شد که دروازه خود را بسته نگه دارد و البته باید از دوندگی و جنگدگی بالای فرانک کسیه هم سخن به میان آورد.

سرمربی آبی اناری‌ها در ستایش از پدری زننده تک گل تیمش هم گفت: پدری یک بازیکن با استعداد ذاتی است. او کیفیت بالایی به تیم داده است و از بااستعدادترین و بهترین‌های تیم است. سلاح اصلی ما دفاع کردن نیست بلکه ما یک تیم به غایت هجومی هستیم. بعد از زدن گل اول به دنبال گل دوم و سوم هم بودیم و فرصت‌های زیادی را هم خلق کردیم. ما یک تیم هجومی هستیم حتی اگر در همه بازی‌ها با یک گل به پیروزی برسیم.

ژاوی در پایان درباره دیدار با منچستر یونایتد هم گفت: منچستر یونایتد در بهترین حالت به مصاف ما خواهد آمد. پیش‌بینی چنین بازی‌هایی سخت است. ما می‌خواهیم بهترین بازی خود را به نمایش بگذاریم و صعود کنیم.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...