ژوائو فلیکس در راه چلسی

ژوائو فلیکس، بازیکن تیم اتلتیکو مادرید برای تست‌های پزشکی چلسی راهی لندن شده و در یک‌قدمی انتقال به این باشگاه قرار دارد.
کدخبر (124307) | 20 دی 1401 | ساعت 12:56
0 98
ژوائو فلیکس در راه چلسی
ژوائو فلیکس، بازیکن تیم اتلتیکو مادرید برای تست‌های پزشکی چلسی راهی لندن شده و در یک‌قدمی انتقال به این باشگاه قرار دارد.

به گزارش سرخ نیوز، ژوائو فلیکس، مهاجم پرتغالی 23 ساله اتلتیکو مادرید، در فصل جاری با بی‌اعتنایی دیه‌‌گو سیمئونه، سرمربی این تیم، مواجه شده است. او حتی پیش از شروع جام جهانی قطر از این شرایط ناراضی بود؛ فلیکس چندین بار از تمایل خود برای ترک اتلتیکو پرده برداشت. از سوی دیگر، مدیران اتلتیکو هم وقتی متوجه شدند سیمئونه به این نتیجه رسیده که این مهاجم پرتغالی در برنامه‌هایش جایی ندارد، تصمیم گرفتند او را در ماه ژانویه به فروش برسانند. از آن زمان بود که نام چند باشگاه و به خصوص دو باشگاه لیگ برتری به عنوان مقاصد احتمالی فلیکس مطرح شد. دو روز پیش فابریتزیو رومانو ادعا کرد که چلسی و اتلتیکو مذاکرات خوبی برای انتقال ژوائو داشته‌اند و ستاره پرتغالی نیم فصل دوم را در چلسی توپ خواهد زد. ساعتی پیش نیز نشریه آبولا در سایت خود ادعا کرد که ژوائو امروز به لندن رفته تا در تست‌های پزشکی چلسی شرکت کند. به این ترتیب، ژوائو در یک‌قدمی انتقال به چلسی قرار دارد. آبی‌ها برای این انتقال قرضی 11میلیون یورو به اتلتیکو پرداخت خواهند کرد و در قرارداد او بند خرید دائمی نیز وجود ندارد. اگر ژوائو در چلسی بدرخشد، مدیران باشگاه در پایان فصل با اتلتیکو برای خرید دائمی او مذاکره خواهند کرد. چلسی همچنین 5 میلیون یورو از دستمزد ژوائو را نیز تقبل کرده است.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...