کامادا در فرانکفورت می‌درخشد

ژاپن با داشتن بازیکنانی در سطح اول فوتبال اروپا و بوندس لیگا امیدوار است بتواند در جام‌جهانی قطر، عملکرد خوب خود در جام‌جهانی روسیه 2018 را تکرار کند.
کدخبر (60225) | 31 مرداد 1401 | ساعت 17:59
0 87
کامادا در فرانکفورت می‌درخشد
ژاپن با داشتن بازیکنانی در سطح اول فوتبال اروپا و بوندس لیگا امیدوار است بتواند در جام‌جهانی قطر، عملکرد خوب خود در جام‌جهانی روسیه 2018 را تکرار کند.

به گزارش سرخ نیوز، در هفته سوم بوندس لیگا اینتراخت فرانکفورت در خانه مقابل کلن با تساوی 1-1 متوقف شد تا روند بدون برد این تیم همچنان ادامه داشته باشد. در این بازی دایچی کامادا، هافبک ژاپنی اینتراخت دو دقیقه بعد از ورود به زمین در دقیقه 69 در دویچه بانک پارک گلزنی کرد، اما کلن در دقیقه 82 با گل جنجالی والبته زیبای والی یان تیلمان که پس از بررسی ویدیویی مورد تایید قرار گرفت، بازی را به تساوی رساند و مانع از ثبت اولین پیروزی شاگردان گلاسنر در فصل جدید شد. این نتیجه فرانکفورت، قهرمان لیگ اروپا را با دو تساوی و یک باخت در نزدیکی‌های قعر جدول بوندس لیگا نگه داشت. کامادا گل خود را در این بازی از روی یک ضربه ایستگاهی فوق العاده به ثمر رساند. او از یک زاویه تنگ توپ را به کنج دروازه فرستاد و در حالیکه مدافع حریف به گوشه دروازه رفته بود و با تمام توان پریده بود تا مانع عبور توپ شود اما برخود توپ با بالای سر او هم مانع این نشد تا هواداران فرانکفورت از این ضربه ایستگاهی و گل سریع و پرشتاب محروم بمانند. فرانکفورت در 5 بازی رسمی ابتدای فصل خود تاکنون 7 گل وارد دروازه حریفانش کرده که در این بین 4 گل به کامادا اختصاص داشته است. هفته گذشته در بازی مقابل هرتابرلین او تک گل تیمش را زد تا دو تیم به تساوی 1-1 رضایت دهند. در اولین بازی این فصل فرانکفورت هم که در جام حذفی آلمان به انجام رسید، این تیم موفق شد با 4 گل ماگدبورگ را شکست دهد که در این بازی هم کامادا دو گل به ثمر رساند. کامادا در حالی خود را در این روزها در میان برترین گلزنان بوندس لیگا قرار داده که به نظر می‌رسد تلاش دارد با این گلزنی‌ها جایگاهش را در تیم ملی ژاپن هم تثبیت کند. دیگر بازیکن ژاپنی تیم فرانفکورت یعنی ماکوتو هاسبه کهنه‌کار هم در این بازی از دقیقه 73 به میدان آمد. در دیگر بازی‌ها هم واتارو اندو و هیروکی ایتو هر دو 90 دقیقه برای اشتوتگارت بازی کردند و اندو اولین گل فصل خود را وارد دروازه وردربرمن کرد. کاپیتان تیم ملی ژاپن مایا یوشیدا هم در بازی مقابل مونشن گلادباخ از ابتدا در ترکیب شالکه حضور داشت تا زوج دفاعی این تیم متشکل از او و دیگر بازیکن ژاپنی یعنی کو ایتاکورا باشد. ژاپن با داشتن بازیکنانی در چنین سطحی از فوتبال اروپا و بوندس لیگا و با امید به گلزنی دایچی کامادا، امیدوار است بتواند در جام‌جهانی قطر، عملکرد خوب خود در جام‌جهانی روسیه 2018 را تکرار کند.  

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...