کلافگی خمز از سوالات خبرنگاران: به ستاره ها بازی نمی دهم اگر...

پاکو خمز سرمربی تیم تراکتور درباره بازی تیمش مقابل پیکان و شرایط بازیکنانش توضیحاتی را ارائه کرد.
کدخبر (169699) | 02 اردیبهشت 1402 | ساعت 11:43
0 79
کلافگی خمز از سوالات خبرنگاران: به ستاره ها بازی نمی دهم اگر...
پاکو خمز سرمربی تیم تراکتور درباره بازی تیمش مقابل پیکان و شرایط بازیکنانش توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش سرخ نیوز، پاکو خمز سرمربی تیم تراکتور در نشست خبری پیش از بازی پیکان حضور یافت و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. او در این نشست که کمی هم کلافه‌اش کرد از تلاش تیمش برای برد در این بازی حرف زد. البته این تنها نکته نشست نبود. *بازی پیکان:

 اگر بتوانیم از بازی قبل هچومی تر باشیم بازی خواهیم کرد ما با ذهنیت برد خواهیم رفت و خیلی خوب هم دفاع خواهیم کرد اما هدف نهایی این است که برنده شویم.
چرا با یک مهاجم بازی می‌کنید؟ چرا که نه؟
منچستر سیتی، لیورپول و بارسلونا که هجومی تر از همه هستند تک مهاجم بازی می‌کنند. این که با دو سه فوروارد بازی کنیم دلیلی بر این نیست که هجومی هستیم و ما باید ایده هجومی داشته باشیم.
پنالتی‌زن شما کدام است؟ اسدی یا عباس‌زاده؟ جنجالی‌ترین سوال نشست این بود. بخصوص اینکه در بازی قبلی عباس‌زاده و اسدی دقایقی روی این توپ با هم صحبت می‌کردند. خمز گفت:
این که دو بازیکن داشته باشیم که رقابت می‌کنند برای آقای گلی خیلی خوب است و نشان می‌دهد چقدر ظرفیت هجومی داریم. اما این رقابت باید سالم باشد و اگر ببینم این هدف به تیم ضربه می‌زند هر دو را بیرون خواهم گذاشت. اینجا هدف تیمی است و همه تلاش‌ها باید برای بهبود شرایط تیمی باشد. پنالتی زن اول من کسی است که در بازی قبلی هم پنالتی زد. (خمز در اینجا به رضا اسدی اشاره کرد).
کلافگی خمز از سوالات خبرنگاران: به ستاره ها بازی نمی دهم اگر... بازی نکردن خایمه؟ نظر خمز درباره وینگر اسپانیایی:
همه آماده بازی هستند اما من نمیتوانم همه را بازی بدهم. فدراسیون اجازه نمی‌دهد من ۲۲ بازیکن را بازی بدهم. خایمه هم مثل همه بازیکنانی که کمتر بازی کردند، کمتر بازی کرده اما هر وقت تشخیص بدهم بازی خواهد کرد.اگر او به نظر شما ناآماده است شاید این بستگی به این دارد که من دقایقی که او لازم داشت را بازی ندادم. چون رومرو نیاز داشت برای وفق‌پذیری بیشتر بازی کند و شاید این مسئولیت من هم باشد که زیاد به او بازی ندادم و در واقع این طور صلاح دانستم.
ضد حمله پیکان؟
ما برای اینکه نتوانند ضد حمله بزنند می‌خواهیم بیشتر حفظ توپ کنیم و می‌خواهیم توپ را نزدیک دروازه آنها نگه داریم. ما درست است که در ضد حمله گل خوردیم اما همه تیم ها به نحوی گل می‌خورند اما من فکر می‌کنم چیزهای مثبت زیادی در تیم است که باید پیامش را به بازیکنان برسانیم.
کلافگی خمز از سوالات خبرنگاران: به ستاره ها بازی نمی دهم اگر... حریف شما پنالتی‌گیر است، نگران نیستید؟ خمز کمی عصبانی می‌شود:
ممکن است در یک بازی من اشتباه کنم یا رقیب اشتباه کند یا داور اشتباه کند احتمالات در بازی بی نهایت است. چیزی که نگرانم می‌کند این است که به همه چیز منفی نگاه میکنید. باید خوشبین تر باشیم. ما تیمی هستیم که کارهای مثبت زیادی انجام می‌دهد. دوست دارم پارسال را به یاد بیاورید و ببینید امسال چه کارهای بزرگی کرده‌ایم.
*توپهای لیگ برتر:
فکر کنم توپ‌ها را باید با توپ‌های بهتر عوض کنند. توپ های بهتری در بازار وجود دارد.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...