گرد و خاک سرمربی استقلال / نکونام به کوچک و بزرگ حمله کرد

جواد نکونام، سرمربی استقلال، که این روزها در تدارک آماده‌سازی تیمش برای لیگ بیست و سوم است، طی مصاحبه‌ای طوفانی به مشکلات تیمش پرداخت.
کدخبر (217206) | 16 مرداد 1402 | ساعت 14:05
0 98
گرد و خاک سرمربی استقلال / نکونام به کوچک و بزرگ حمله کرد
جواد نکونام، سرمربی استقلال، که این روزها در تدارک آماده‌سازی تیمش برای لیگ بیست و سوم است، طی مصاحبه‌ای طوفانی به مشکلات تیمش پرداخت.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، جواد نکونام، که هدایت آبی‌پوشان را در فصل آینده برعهده خواهد داشت، درمورد مشکلات تیمش مصاحبه‌ای جدید انجام داد و طی آن، به تمام مشکلات و معضلات تیمش پرداخت و در خلال این مصاحبه، به برخی مسائل حاشیه‌ای تیمش نیز پرداخت. نکونام درمورد عدم رعایت سقف و تراز مالی و قوانین جدید لیگ برتر گفت:

از همان روز اول تأکید داشتم مهدی قایدی و محمد محبی حفظ شوند اما این اتفاق رخ نداد. در خط دفاعی هم سیلوا و عارف غلامی را، که هرکدام حدود 30 بازی انجام داده‌اند، از دست دادیم. بعضی‌ها بگویند بازیکنی از دست نداده‌ایم و چیزی نشده! ازسوی دیگر، حسينى دير به تيم اضافه شد و سعید مهرى، مهم‌ترين روزهاى بدنسازى را از دست داد که این هم به‌خاطر سهل‌انگاری صورت گرفته بود. متأسفانه رضا میرزایی هم رباط صلیبی پاره کرد و تا نیم‌فصل، کنار ما نیست.
همچنین جواد نکونام در جواب برخی پیشکسوتان استقلال هم اضافه کرد:
برای شما یک مثال می‌زنم، مثلا به تیم رقیب نگاه کنید. اگر آن‌ها ترابی، صادقی، پورعلی گنجی و گولسیانی را از دست می‌داد، آیا پیشکسوتان پرسپولیس هم در مصاحبه‌هایشان می‌گفتند که هیچ اتفاقی نیوفتاده است و خداراشکر که بازیکن داریم؟ حال آن که پیشکسوتان ما، هرکدام نظر کارشناسی می‌دهند و تیم را ارنج می‌کنند.
نکونام در رابطه با قراردادهای مشکوک تیم‌های صنعتی گفت:
فکر می‌کنم استقلال تنها تیمی است که بین مدعیان، قانون را مى‌خواهد رعایت ‌کند. یک باشگاه 650 میلیارد تومان هزینه می‌کند یا باشگاهی دیگر علاوه‌بر پول قرارداد، دلار، ماشین و آپارتمان به بازیکن بدهد و این وسط، استقلال، پسر خوب، منضبط و قانون‌مدار فوتبال ایران باشد.
همچنین نکونام در مصاحبه خود، مدیران و مسئولان سازمان لیگ را هم بی‌نصیب نگذاشت و گفت:
من نمی‌دانم آیا از بزرگان فوتبال ایران مثل حسن روشن و علی دایی و خداداد عزیزی هم برای وضع چنین قوانینی مشورت گرفتند؟ قانون فوتبال را باید بزرگان فوتبال بنویسند. بعضی دوستانی که این قوانین را وضع کرده‌اند، تیمشان را به بالاترین نرخ بسته‌اند و حالا که تیم‌شان تکمیل شده، می‌گویند این قانون و سقف بودجه و قرارداد ایراد دارد!
جواد نکونام در این مصاحبه، علاوه‌بر موارد بالا، به حواشی به‌وجود آمده درخصوص دخالت‌های برخی افراد در استقلال و همچنین، از دست رفتن تایم مهم نقل و انتقالات به‌علت مشکلات مدیرتی و تغییرات فراوان هم پرداخت و باید دید با توجه به مصاحبه طوفانی سرمربی آبی‌پوشان، چه اتفاقاتی برای این تیم خواهد افتاد. آخرین اخبار فوتبال ایران

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...