گزارش بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان / پیروزی شیرین در آزادی

بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان در چارچوب دیداری از هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر خلیج فارس با پیروزی شاگردان گل محمدی به پایان رسید.
کدخبر (148279) | 08 اسفند 1401 | ساعت 13:03
0 156
گزارش بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان / پیروزی شیرین در آزادی
بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان در چارچوب دیداری از هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر خلیج فارس با پیروزی شاگردان گل محمدی به پایان رسید.

به گزارش سرخ نیوز، سرخپوشان پایتخت بعد از شکست مقابل هوادار در پی جبران این نتیجه و بازگشت به جدول لیگ برتر هستند؛ پرسپولیس بعد از پیروزی مقابل سپاهان در جام حذفی ، روحیه بالایی داشت و موفق شد نفت مسجد سلیمان را نیز شکست دهد.

بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان

بازی پرسپوایس مقابل نفت مسجد سلیمان در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ برتر خلیج فارس برگزار شد.

ساعت و تاریخ پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان

ساعت و تاریخ بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان طبق برنامه اعلام شده دوشنبه 8 اسفند ۱۴۰۱ از ساعت 16:45 بود.

ورزشگاه بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان

بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد.

تیم داوری بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان

داور: کوپال ناظمی، محمد علیپور، دانیال باشنده و سعاد وفاپیشه/ ناظر: محمدرضا فلاح

پرسپولیس

تیم پرسپولیس در حال حاضر با فاصله 3 امتیازی نسبت به سپاهان صدرنشین در جایگاه دوم جدول قرار گرفته و تلاش می کند بار دیگر صدرنشین رقابت ها شود.

ترکیب پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان

ترکیب پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان بدین شرح اعلام شد؛ علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی مهدی ترابی( ۷۰- سیامک نعمتی)، میلاد سرلک، سینا اسد بیگی (۴۶- سروش رفیعی)، وحید امیری، وحدت حنانوف، گئورگی گولسیانی، عیسی آل‌کثیر(۷۰- کمال کامیابی نیا)، لئاندرو پریرا (۸۷- مهدی عبدی) و امید عالیشاه (۸۲- دانیال اسماعیلی‌فر)

ترکیب پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان / هفته بیست و یکم لیگ برترنفت مسجد سلیمان

تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با 12 امتیازی از 20 بازی، قعرنشین جدول لیگ است؛ بدون شک برای آنها کسب یک امتیاز در آزادی نیز اهمیت زیادی خواهد داشت.

ترکیب نفت مسجد سلیمان مقابل پرسپولیس

ترکیب نفت مسجد سلیمان مقابل پرسپولیس بدین شرح اعلام شد؛ فرهاد مجدکرمانشاهی، جهانبخش ذبیحی (۴۶- سینا عبدالهی)، عقیل کعبی، حسین گودرزی، محمدمهدی احمدی(۷۲- آریا برزگر)، رضا مغانلو، محمد خرم الحسینی (۲۹- حسین شنانی)، محمود صالحی(۴۶- مجتبی مقتدایی)، اسماعیل بابایی، پیمان میری (۳۸- رضا دهقانی) و پیمان رنجبری

ترکیب نفت مسجد سلیمان مقابل پرسپولیس / هفته بیست و یکم لیگ برترخط زمان بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان

مهمترین اتفاق بازی به دقیقه 13 و مهار پنالتی میری توسط علیرضا بیرانوند بازمی گردد.

دقایق حساس بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان:

دقیقه ۱۲: سینا اسدبیگی در محوطه توپ را لو داد و در ادامه روی اسماعیل بابایی خطا کرد تا کوپال ناظمی نقطه پنالتی را به نفع نفت نشان دهد. دقیقه ۱۳: علیرضا بیرانوند با یک شیرجه عالی دست پیمان میری را خواند و ضربه پنالتی این بازیکن به سمت گوشه سمت راست دروازه بیرانوند توسط این گلر مهار شد تا بازی بدون گل ادامه پیدا کند (ویدئو). دقیقه ۳۰: فرصت خطرناک برای پرسپولیس روی ضربه حنانوف به دست آمد که احمدی توپ را به کرتر فرستاد. دقیقه ۳۳: ضربه ایستگاهی امید عالیشاه از پشت محوطه جریمه به تیرک برخورد کرد و در این صحنه، نفتی‌ها خوش شانس بودند. دقیقه ۵۵: ضربه خطرناک رضا دهقانی از روی ضربه ایستگاهی به شکلی خطرناک از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت. دقیقه ۶۰: ارسال شنانی از روی ضربه ایستگاهی با ضربه سر خطرناک عقیل کعبی همراه شد و از کنار دروازه به بیرون رفت. دقیقه ۷۶: پرسپولیس روی ارسال از سمت چپ موقعیت ایجاد کرد اما سیامک نعمتی نتوانست دروازه را باز کند.

شرح گل:

دقیقه ۲۱- سینا اسد بیگی برای پرسپولیس: یک حرکت ترکیبی خوب از سمت چپ با تشکیل مثلث اسد بیگی، ترابی و امیری شکل گرفت که سانتر بی نقص امیری با صربه سر خطرناک آل‌کثیر همراه شد و دروازه‌بان توپ را برگرداند و پس از آن طی یک رفت و برگشت با دفع ناقص مدافعان نفت، سینا اسدبیگی با شوتی محکم توپ را به گل تبدیل کرد (ویدئو). دقیقه ۵+۴۵- مهدی ترابی برای پرسپولیس: مهدی ترابی از میانه زمین توپگیری کرد و با یک حرکت پا به توپ بی نظیر پس از دریبل دو بازیکن حریف در پشت محوطه جریمه، وارد باکس نفت مسجدسلیمان شد و با یک بغل پای دیدنی دروازه کرمانشاهی را برای بار دوم فرو ریخت (ویدئو).  دقیقه ۸۹- مهدی عبدی برای پرسپولیس: پاس در عمق از میانه زمین برای امیری با پاس خوب این بازیکن به محوطه همراه شد و مهدی عبدی در اولین لمس توپ توپ پس از ورود به زمین گل زد (ویدئو).

نتیجه بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمانکارت زرد:

پرسپولیس: وحدت حنانوف (۴۶) نفت مسجدسلیمان: جهانبخش ذبیحی (۱+۴۵)- سینا عبداللهی (۸۳)

کارت قرمز:

-

حواشی بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان:

* لئاندرو پریرا در سومین بازی خود برای پرسپولیس حضور در ترکیب اصلی را تجربه می‌کند. * پرسپولیس در این مسابقه سعید صادقی و شیخ دباباته را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت. * سرخ‌ها نیمکت پر ستاره‌ای با حضور اسماعیلی‌فر، رفیعی، کامیابی‌نیا، سیامک نعمتی، عمری و عبدی دارند.
* علی نعمتی در این مسابقه در لیست بیست نفره پرسپولیس جایی ندارد.
* محمد مهدی احمدی، مدافع چپ نفتی‌ها به طور قرضی از پرسپولیس در نیم فصل راهی این تیم شد و مقابل هم‌تیمی‌های سابقش قرار گرفته است.
* پیمان میری که پنالتی خود را از دست داده بود با بدشانسی دیگری مواجه شد و پس از مصدومیت در همان نیمه اول تعویض شد. * رضا دهقانی که سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس دارد می‌توانست در نیمه دوم دروازه بیرانوند را باز کند. * پس از تعویض عالیشاه، بازوبند به کمال کامیابی‌نیا سپرده شد.

نتیجه بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان

نتیجه بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان پیروزی دو بر صفر تیم سرخپوش پایتخت بود.

خلاصه بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان

خلاصه بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان نشان می دهد که سرخپوشان در این دیدار عملکرد بسیار خوبی داشتند و البته مهار پنالتی نفت توسط بیرانوند به پرسپولیس کمک زیادی کرد تا بازی را با برد به پایان برساند.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...