گل محمدی: امیدوارم در جنگ نابرابر مقابل الهلال به نتیجه خوبی برسیم

یحیی گل محمدی خود را مهیای دومین صعود به فینال آسیا می‌کند و این در حالیست که تیمش در دو گام مانده به این اتفاق ابتدا باید برابر الهلال در عربستان حاضر شود.
کدخبر (6757) | 21 مهر 1400 | ساعت 07:22
0 31
گل محمدی: امیدوارم در جنگ نابرابر مقابل الهلال به نتیجه خوبی برسیم
یحیی گل محمدی خود را مهیای دومین صعود به فینال آسیا می‌کند و این در حالیست که تیمش در دو گام مانده به این اتفاق ابتدا باید برابر الهلال در عربستان حاضر شود.

به گزارش سرخ نیوز؛ سرمربی پرسپولیس درباره آخرین وضعیت تیمش و همچنین اتفاقاتی که در اردوی رقیب (الهلال) در خصوص وضعیت مصدومان و میزبانی‌شان شکل گرفته، اینطور صحبت‌‎هایش را آغاز کرد و گفت: طبعا در مرحله ای که هستیم تیم های بزرگ آسیا حضور دارند و ما یک فینال زودرس آسیا را شاهد هستیم. سخت ترین قرعه ممکن به ما خورده ولی در زمانی که برای آماده سازی داشتیم تمرینات خوبی داشتیم و توانستیم از این فرصت استفاده کنیم. هر چند مشکلاتی مثل نبود بازیکنان تیم ملی را داشتیم که قطعا در هماهنگی مشکلاتی ایجاد خواهد کرد. اما اینقدر انگیزه داریم که برویم بازی خوبی انجام دهیم. از نظر امکانات و مسائل دیگر یک جنگ نابرابر است اما همیشه بازیکنان ایرانی استعداد و غیرت خودشان را در این مواقع نشان دادند و امیدوارم یک بازی خوب را شاهد باشیم. یحیی گل محمدی درباره درخواست برای حضور دو بازیکن ملی پوش این تیم برای جدال تدارکاتی با سپاهان که از سوی فدراسیون و تیم ملی رد شد اینطور توضیح داد: ما درخواستی داشتیم که این بازیکنان در بازی قبلی حضور نداشتند و در بازی دیروز برابر کره جنوبی هم حضور نداشتند. ما این درخواست را در شرایطی داشتیم که حضور آنها می توانست برای تیم ملی هم مثمرثمر باشد و آنها را در شرایط مسابقه قرار دهد و برای ما هم مسلما خوب بود. بالاخره بازیکن وقتی در شرایط مسابقه قرار گیرد برای هر دو طرف خوب خواهد شد. این اتفاق نیفتاد و دلگیر هم نیستیم و همیشه اولویت ما تیم ملی بوده و امیدوارم تیم ملی موفق باشد. وی در واکنش به اینکه با موفقیت های چند وقت اخیر ورزش، آیا آنها قادر خواهند بود با عبور از الهلال این شادی و موفقیت را ادامه دهند گفت: انگیزه زیادی داریم و ضمن اینکه موفقیت کشتی آزاد و فرنگی هم یک شور و شعف خاصی به مردم داده و موفقیت های تیم ملی هم مهم و خوب بود. همه از این موفقیت ها خوشحال هستیم. دلخوشی مردم فوتبال و ورزش و این شادی های بزرگ می تواند به نشاط اجتماعی کمک کند. فکر می کنم این شرایط را تنها ورزشکاران می توانند برای مردم شکل دهند. ما هم بخش کوچکی از این ورزش هستیم و امیدوارم بتوانیم دل مردم را شاد کنیم.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
درک لانسفورد
هادی چوپان
مستر المپیا 2023
سامسون داودا
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...