گواردیولا : امروز، روز ما نبود / خوب بازی کردیم ولی گل نزدیم

پپ گواردیولا بعد از تساوی مقابل ناتینگهام فارست به تمجید از عملکرد تیمش پرداخت
کدخبر (144262) | 29 بهمن 1401 | ساعت 18:56
0 65
گواردیولا : امروز، روز ما نبود / خوب بازی کردیم ولی گل نزدیم
پپ گواردیولا بعد از تساوی مقابل ناتینگهام فارست به تمجید از عملکرد تیمش پرداخت

به گزارش سرخ نیوز، در دیداری از هفته بیست و چهارم انگلیس، منچسترسیتی مقابل ناتینگهام فارست با تساوی 1-1 متوقف شد تا در جدال حساس صدرنشینی با آرسنال دو امتیاز باارزش از دست بدهد.

پپ گواردیولا در پایان مسابقه گفت با اینکه او و بازیکنان از این نتیجه ناراضی و ناراحت هستند ولی عملکرد منچسترسیتی در طول مسابقه نکات مثبت زیادی داشته و سیتیزن‌ها نمی‌توانند تنها به نکات منفی توجه کنند.

ما خیلی خوب بازی کردیم فقط گل نزدیم

به ناتینگهام فارست به خاطر به دست آوردن یک امتیاز تبریک می‌گویم. ما عملکرد خیلی خوبی داشتیم و واقعا خوب بازی کردیم اما در این سطح تیم باید گل بزند و ما این کار را نکردیم و به همین خاطر بود که دو امتیاز از دست دادیم.

فقط یک فرصت به حریف دادیم و دو امتیاز از دست رفت

درباره گلی که خوردیم می‌توانستیم بهتر دفاع کنیم و با انرژی بیشتری در زمان دفاع ظاهر بشویم. اما باز هم می‌گویم نوع بازی ما خوب بود. در نیمه اول باید با اختلاف 2 یا 3 گل از حریف جلو می‌افتادیم. تنها یک شوت در چارچوب به حریف دادیم و به خاطر همین یک فرصت دو امتیاز از دست دادیم.

ناراحتیم ولی امروز روز ما نبود

ما غمگین و ناراحتیم. ولی بازی ما خیلی خیلی خوب بود. علت اینکه آن همه فرصت را از دست دادیم این بود که امروز برای پیروزی روز ما نبود

مقابل تیمی بازی کردیم که 9 نفره و 10 نفره دفاع می‌کرد

ما در مقابل تیمی که در محوطه خودش با 9 تا 10 بازیکن دفاع می‌کرد روند حرکتی خوبی داشتیم. انتقال‌ها را کنترل کردیم و روی ضربات ایستگاهی موقعیت خلق کردیم. گلهایی از دست دادیم که از فاصله 1 متری دروازه‌بان از دست رفت.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...