گواردیولا : به خاطر خوشتیپی شغلم را حفظ نکرده‌ ام

پپ گواردیولا گفت: ارلینگ هالند در دو روز اخیر خیلی خوب تمرین کرده و آماده است. او فردا قطعا مقابل ساوتهمپتون بازی خواهد کرد.
کدخبر (162999) | 18 فروردین 1402 | ساعت 14:25
0 72
گواردیولا : به خاطر خوشتیپی شغلم را حفظ نکرده‌ ام
پپ گواردیولا گفت: ارلینگ هالند در دو روز اخیر خیلی خوب تمرین کرده و آماده است. او فردا قطعا مقابل ساوتهمپتون بازی خواهد کرد.

به گزارش سرخ نیوز، منچسترسیتی که با یک بازی کمتر، در فاصله هشت امتیازی آرسنال قرار دارد، فردا در زمین ساوتهمپتون بازی حساسی خواهد داشت و خبر خوب اینکه، ارلینگ هالند از مصدومیت برگشته و مشکلی برای بازی فردا ندارد. سیتی پس از این بازی در لیگ قهرمانان باید به مصاف بایرن برود. پپ گواردیولا در مورد وضعیت هالند گفت:

ارلینگ در دو روز اخیر خیلی خوب تمرین کرده و آماده است. او فردا قطعا بازی خواهد کرد و من هنوز به بازی با بایرن فکر نکرده‌ام. اینکه بخواهم هالند را برای آن بازی حفظ کنم، در ذهنم جای ندارد. بایرن آخرین چیزی است که به آن فکر می‌کنم.
اهمیت پیروزی در بازی فردا:
اگر امتیاز از دست بدهیم، آرسنال به قهرمانی نزدیک‌تر خواهد شد و چند هفته زودتر جشن خواهد گرفت. اگر تمام بازی‌های بعدی را ببریم، شاید سرنوشت قهرمانی به آخرین بازی فصل کشیده شود. این اتفاقی است که انتظارش را دارم.
ارزیابی ساوتهمپتون:
ساوتهمپتون تیم خوب و حریفی سرسخت است. حتی در آن فصلی که ما 100 امتیاز کسب کردیم، ساوتهمپتون بهتر از ما بازی کرد. بازی سختی است و انتظار ندارم فردا شرایط متفاوت را تجربه کنیم.
رومئو لاویا برابر سیتی:
کاری که رومئو در ساوتهمپتون انجام داده، ستودنی است. از نظر من او بازیکن فوق العاده‌ای است و دوست داشتم در سیتی بماند، ولی اگر می‌ماند، دقایق زیادی به او بازی نمی‌رسید. من واقعا تحت تاثیر درخشش او در این تیم قرار گرفته‌ام.
دعوت به شام فرانک لمپارد:
فعلا برای دعوت به شام لمپارد برنامه‌ریزی نکرده‌ام، چون مطمئنم او الان مشغله زیادی در چلسی دارد و شاید در پایان فصل فرصت دست بدهد. خوشحالم او به باشگاه محبوبش برگشته است.
راز اینکه هرگز اخراج نشده‌اید:
به شما این راز را می‌گویم؛ چون ما بازی‌ها را می‌بریم. اگر برنده نشویم و جام نبریم، من هم اخراج خواهم شد. به همین سادگی. من به خاطر خوشتیپی شغلم را حفظ نکرده‌ام.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...