گولسیانی: بهتر بود دربی قبل از جام جهانی برگزار می‌شد

گئورگی گولسیانی مدافع موفق سرخ‌پوشان در خصوص شرایط این تیم و دیدار ملوان پرسپولیس صحبت کرد.
کدخبر (79176) | 25 مهر 1401 | ساعت 08:47
0 93
گولسیانی: بهتر بود دربی قبل از جام جهانی برگزار می‌شد
گئورگی گولسیانی مدافع موفق سرخ‌پوشان در خصوص شرایط این تیم و دیدار ملوان پرسپولیس صحبت کرد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از ایران ورزشی، گئورگی گولسیانی مدافع گرجستانی تیم پرسپولیس که به همراه مرتضی ‌پورعلی‌گنجی در قلب خط دفاعی پرسپولیس شرایط بسیار خوبی را در فاز دفاعی به وجود آورده از شرایط تیم پس از برد مقابل مس رفسنجان و قدرت بالای تیمش صحبت می‌کند.

چرا مقابل مس رفسنجان برد با حداقل اختلاف به دست آوردید و به زحمت به پیروزی رسیدید؟

گولسیانی: بعضی وقت‌ها نکته مهم فقط برنده شدن و کسب سه امیتاز است. ما مقابل حریف دو نیمه متفاوت داشتیم به این ترتیب که در نیمه اول با حفظ کنترل توپ و میدان سعی کردیم تا موقعیت گل به وجود آوریم و به خواسته‌مان هم رسیدیم اما در نیمه دوم ضد حمله و دفاع در دستور کار ما قرار گرفت. شخصاً اعتقاد دارم که نیاز به تعادل داریم و با در نظر گرفتن این دو مدل باید سعی کنیم 90 دقیقه را یکجور بازی نکنیم البته در این بین باید این را هم در نظر بگیریم که تقریباً همه تیم‌ها در این فصل خوب و قوی و به نوعی رقابتی هستند و هیچ بازی آسانی وجود ندارد از همین رو سه امتیاز اصلاً راحت به دست نمی‌آید و قطعاً در هر بازی مربی باید بهترین استراتژی را انتخاب کند.

از پرسپولیس این ایراد گرفته می‌شود که بازیکنان از فرم بدنی مطلوب به دور هستند به همین دلیل قادر نیستند نود دقیقه روی دروازه حریف حمله کنند.

گولسیانی: من اصلاً موافق این نیستم که بازیکنان ما مشکل بدنی دارند چون مربیان حرفه‌ای بالای سر ما هستند و با تیم ما کار می‌کنند و به لحاظ برنامه‌ریزی به گونه‌ای عمل می‌کنند که ما را به لحاظ بدنی و غذایی و مصدومیت به‌شدت کنترل کرده و تحت نظر دارند و لحظه‌ای از شرایط بازیکنان و در فرم مطلوب قرار دادن آنها غافل نیستند

گئورگی گولسیانی مرتضی پورعلی گنجی

گئورگی گولسیانی در رابطه با دیدار ملوان پرسپولیس، مس کرمان پرسپولیس و با صدرنشینی به تعطیلات رفتن چه صحبتی دارد؟

گولسیانی: بازی ملوان پرسپولیس در خارج از خانه برگزار می‌شود به همین دلیل بازی آسانی نخواهد بود. شخصاً هم هیچ زمانی بازی‌ها را پیش‌بینی نمی‌کنم چون قادر به این کار نیستم. برای من همه بازی‌ها مشابه است چون باید برویم و پیروز شویم و با شور و هیجان بالایی بازی کنیم و بازی را با سه امتیاز به سود خودمان خاتمه دهیم. در بازی‌ مقابل مس کرمان هم قطعاً برد در دستور کار ما قرار دارد به همین دلیل در آن دیدار خانگی هم با نیت کسب سه امتیاز بازی خواهیم کرد تا با دست پر از میدان خارج شویم و با حداکثر امتیازات به استقبال تعطیلات ناشی از مسابقات جام جهانی برویم.

فکر نمی‌کنی بهتر بود دربی پایتخت قبل از مسابقات جام جهانی برگزار می‌شد؟

گولسیانی: بله من هم اعتقاد دارم دربی قبل از جام جهانی برگزار می‌شد بهتر بود اما به هر حال تصمیم‌گیر، مسئولان سازمان لیگ هستند و آنها تصمیم گرفتند که دربی را بعد از جام جهانی برگزار کنند. با وجود این مشکلی نیست و ما با تمام توان در مسابقه دربی بازی خواهیم کرد.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...