تغییرات بدنی شگفت انگیز درک لانسفورد ؛ از نوجوانی لاغر اندام به غولی روی صحنه مستر المپیا | سرخ نیوز

تغییرات بدنی شگفت انگیز درک لانسفورد ؛ از نوجوانی لاغر اندام به غولی روی صحنه مستر المپیا

درک لانسفورد در طول سالیان اخیر تغییرات بدنی شگفت انگیزی داشته و توانسته است خیلی زود به موفقیت های بزرگ دست پیدا کند.
کدخبر (183884) | 02 خرداد 1402 | ساعت 14:47
0 366
تغییرات بدنی شگفت انگیز درک لانسفورد ؛ از نوجوانی لاغر اندام به غولی روی صحنه مستر المپیا
درک لانسفورد در طول سالیان اخیر تغییرات بدنی شگفت انگیزی داشته و توانسته است خیلی زود به موفقیت های بزرگ دست پیدا کند.

به گزارش سرخ نیوز، پس از اینکه درک لانسفورد از رقابت‌های دسته 212 پوند مسابقات بدنسازی به بخش آزاد مردان نقل مکان کرد، توانست در میان کارشناسان و هواداران این ورزش موجی از هیجانات و واکنش‌ها را ایجاد کند. این قهرمان سابق دسته 212 پس از اولین حضور در بخش آزاد مردان، نظر خود را بیان و عنوان کرد که فکر می‌کند آینده روشنی در این مسیر پیش روی او قرار دارد. لانسفورد در پستی که اخیراً در اینستاگرام منتشر کرد، تغییرات بدنی دیوانه‌وار خود را از سال‌ها پیش تا امروز به نمایش گذاشت.
تغییرات بدنی شگفت انگیز درک لانسفورد ؛ از نوجوانی لاغر اندام به غولی روی صحنه مستر المپیا

تغییرات بدنی درک لانسفورد

درک لانسفورد وقتی برای اولین بار در سال 2017 در مسابقات دسته 212 پوند حضور پیدا کرد، به دلیل توده عضلانی، شکل و جزئیات عضلاتش مورد توجه قرار گرفت و به شهرت رسید. او پس از شکست دادن رقبایش در تامپا پرو 2017 و قهرمانی در این رویداد، به مسابقات مستر المپیا دعوت شد. لانسفورد در اولین حضورش عملکرد چشمگیری داشت و توانست به مقام پنجم برسد. او در سال‌های بعد به روند موفقیت آمیز و رو به پیشرفت خود ادامه داد و تا سال 2019 توانست قهرمانی‌های این بخش را از آن خود کند. سال گذشته او عنوان کرد که تمایل دارد فرصت رقابتی با غول‌های دسته آزاد مردان داشته باشد. او به عنوان مهمان در مسابقات پیتسبورگ 2022 شرکت کرد و با عملکردی که داشت، توانست دنیای بدنسازی را شگفت زده کند. این مساله کار او را برای گرفتن دعوتنامه ویژه حضور در مستر المپیا 2022 آسان کرد. بدین ترتیب لانسفورد به عنوان یکی از رقبای اصلی وارد صحنه مستر المپیا شد و سر و صدای زیادی را اطراف خود ایجاد کرد. این هیاهو زمانی تکمیل شد که وی توانست پس از هادی چوپان و در رقابتی نفس گیر، روی سکوی دوم این رویداد قرار بگیرد. تغییرات بدنی شگفت انگیز درک لانسفورد ؛ از نوجوانی لاغر اندام به غولی روی صحنه مستر المپیا

تمرینات طاقت فرسا و رژیم غذایی درک لانسفورد برای مستر المپیا

او با این موفقیت انگیزه بیشتری پیدا کرد و پس از مستر المپیا 2022 اعلام کرد که هدفش کسب حداقل یک جایزه ساندو است. لانسفورد دو ماه پیش برنامه تمرینی و رژیم غذایی‌اش را در راه رسیدن به این هدف ارائه کرد. همچنین وی در ویدیویی از تمرینات طاقت فرسایی که برای عضله‌سازی بازوهایش در پیش گرفته بود، رونمایی کرد.
تغییرات بدنی شگفت انگیز درک لانسفورد ؛ از نوجوانی لاغر اندام به غولی روی صحنه مستر المپیا باب سیچریلو، نماینده ورزشکاران لیگ حرفه‌ای IFBB، از درک لانسفورد و سامسون داودا به عنوان مدعیان اصلی رقابت با هادی چوپان و گرفتن قهرمانی از این بدنساز ایرانی یاد کرده است. این در حالی است که نیک واکر معتقد بوده او در مستر المپیا 2022 باید جایگاهی بالاتر از درک لانسفورد بدست می‌آورد. همچنین نیک واکر شانس هادی چوپان برای دفاع از عنوان قهرمانی‌اش را نادیده گرفته و اعلام کرده است که جنگ قهرمانی در مستر المپیا 2023 میان خودش و درک لانسفورد خواهد بود.
تغییرات بدنی شگفت انگیز درک لانسفورد ؛ از نوجوانی لاغر اندام به غولی روی صحنه مستر المپیا

تمرین مشترک درک لانسفورد و رونی کلمن

درک لانسفورد چندی پیش نیز تمرین مشترکی با اسطوره بدنسازی، رونی کلمن داشت و آنها تمرینات سنگینی را برای عضلات پشت و عضلات دو سر انجام دادند. قهرمان 8 دوره مستر المپیا در انجام این برنامه تمرینی سخت‌گیرانه، لانسفورد را راهنمایی کرد. هفته بعد از آن برنامه تمرینی رونی کلمن مدعی شد که درک لانسفورد شانس اصلی قهرمانی در مستر المپیا 2023 خواهد بود.
تغییرات بدنی شگفت انگیز درک لانسفورد ؛ از نوجوانی لاغر اندام به غولی روی صحنه مستر المپیا درک لانسفورد در پست اخیرش در اینستاگرام، تغییرات ناباورانه بدن خود را به اشتراک گذاشت و ظاهر قدیمی خود را با هیکل جدیدش مقایسه کرد؛ تصاویری که در آن هواداران می‌توانستند متوجه شوند این بدنساز آمریکایی تا چه اندازه دارای بافت عضلانی است و در این سالها چقدر عضله به بدن خود افزوده است.
تغییرات بدنی شگفت انگیز درک لانسفورد ؛ از نوجوانی لاغر اندام به غولی روی صحنه مستر المپیا درک لانسفورد اوایل هفته گذشته به عنوان مهمان مجددا در پیتسبورگ 2023 شرکت کرد و با فیگورگیری در این رویداد هوادارانش را شگفت زده کرد. با پایان این رویداد، هواداران به طور مشترک به این اتفاق نظر رسیده‌اند که درک لانسفورد و سامسون داودا رقبای اصلی هادی چوپان در مستر المپیا 2023 خواهند بود. بیش تر بخوانید:

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
چمن مصنوعی پدل
رونالدو
شما آفلاین هستید...