ویزای وحید بادپی صادر شد؛ یوز ایرانی آماده رقابت با کریس بامستد و شرکا

کدخبر (226532) | 12 شهریور 1402 | ساعت 21:41
0 453
ویزای وحید بادپی صادر شد؛ یوز ایرانی آماده رقابت با کریس بامستد و شرکا
ویزای آمریکای وحید بادپی بدنساز ایرانی دسته فیزیک کلاسیک صادر شد و این بدنساز ایرانی مشکلی برای حضور در مستر المپیا نخواهد داشت.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، پس از مدت‌ها انتظار، ویزای وحید باد پی بدنساز ایرانی دسته فیزیک کلاسیک صادر شد و وی اواسط آبان در بزرگترین استیج بدنسازی سال حضور خواهد داشت. بادپی از مدتی پیش در این باره کدهایی به مخاطبان خود داده بود و ساعتی پیش با انتشار ویدئویی در صفحه رسمی خود در اینستاگرام، صدور ویزای آمریکا را تایید کرد. او با قهرمانی در استیج شرو کلاسیک هند 2023 مجوز حضور در مستر المپیا 2023 را کسب کرده بود. بادپی سال گذشته نیز با قهرمانی در تایلند مجوز حضور در مستر المپیا را کسب کرده بود ولی به دلیل عدم صدور ویزای آمریکا حضور در این مسابقات را از دست داده بود. بادپی در شرایطی موفق به اخذ ویزای آمریکا شده که این مشکل برای بهروز تابانی بدنساز ایرانی دسته آزاد هنوز حل نشده است.

ویزای وحید بادپی صادر شد؛ یوز ایرانی آماده رقابت با کریس بامستد و شرکاوحید بادپی آماده رقابت با کریس بامستد می‌شود

این بدنساز ایرانی حال برای درخشش در استیج اورلاندو آماده خواهد شد، جایی که رقبای سرسختی چون کریس بامستد، رامون دینو، اورس کالچیسنکی، استفان ماتالا، مت گرگو و ترنس رافین در انتظار او خواهند بود.


صفحه بدنسازی سرخ نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید: https://www.instagram.com/sorkhnews_gym


سیر تکاملی وحید بادپی در ماه‌های اخیر ادامه داشته و این بدنساز ایرانی در فیگور های پشت به واقع مانند یک تندیس خوش تراش است. او چندی پیش به منظور رفع مشکلات ویزای آمریکا راهی دبی شد و در مدت حضور خود در این شهر، در باشگاه بینوس وان تمرین کرده بود، تمرینی که در حاشیه آن تصویری از بادپی و ویکتور مارتینز بدنساز صاحب نام اهل دومینیکن منتشر شده بود. ویزای وحید بادپی صادر شد؛ یوز ایرانی آماده رقابت با کریس بامستد و شرکااو یکی از ناب‌ترین ژنتیک‌های بدنسازی ایران است و طی ماه‌های اخیر افزایش سایز و در عین حال حفظ کاندیشن مناسب در عضلات وی قابل مشاهده بوده است. به نظر شما وحید بادپی در مستر المپیا در چه جایگاهی قرار خواهد گرفت؟ مستر المپیا 2023 از 11 تا 14 آبان در اورلاندو برگزار خواهد شد. آخرین اخبار بدنسازی

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
درک لانسفورد
هادی چوپان
مستر المپیا 2023
سامسون داودا
شما آفلاین هستید...