رامون دینو و قهرمانی؟/ کریس بامستد: فقط باید خودم را شکست دهم!

در حالی که 9 هفته تا برگزاری مستر الیمپیا، بزرگترین رویداد سال بدنسازی، باقی مانده، کریس بامستد رقابت بزرگ خود را آغاز کرده است
کدخبر (226296) | 12 شهریور 1402 | ساعت 14:23
0 240
رامون دینو و قهرمانی؟/ کریس بامستد: فقط باید خودم را شکست دهم!
در حالی که 9 هفته تا برگزاری مستر الیمپیا، بزرگترین رویداد سال بدنسازی، باقی مانده، کریس بامستد رقابت بزرگ خود را آغاز کرده است

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، .کریس بامستد به تازگی به همراه رامون دینو کیروش در یک مصاحبه ویژه تلویزیونی با شبکه المپیا، در مورد مراحل آماده‌سازی مستر المپیا 2023 و حضور احتمالی خود در دسته آزاد مردان صحبت کردند. پس از اینکه بریون آنسلی در مستر المپیا 2019 نتوانست به قهرمانی برسد، حکمرانی دسته فیزیک کلاسیک را به کریس بامستد سپرد. بامستد با داشتن ظاهری غول‌آسا و عضلاتی سخت و فرم فوق العاده و همچنین تناسب اندام، توانست توجهات را به خود جلب کند و در دسته خودش به یک قدرت تمام عیار تبدیل شود. از همان زمان که او اولین قهرمانی مستر المپیا را کسب کرد، این بدنساز 28 ساله دائما در حال رشد و پیشرفت بوده و اکنون 4 قهرمانی مسابقات دسته فیزیک کلاسیک مستر المپیا را در اختیار دارد. در آخرین دوره مستر المپیا در ماه دسامبر سال 2022، بامستد موفق شد با وجود پارگی عضله دو سر، رامون دینو و اورس کالچینسکی را شکست دهد. در حالی که بامستد ترجیح داد استراحت، ریکاوری و مرحله بازگشت را در اولویت قرار دهد، دینو به کلمبوس رفت تا قهرمانی در آرنولد کلاسیک را تجربه کند. او در مسیر قهرمانی توانست اورس کالچینسکی را شکست دهد. با توجه به قدرت نمایی او در دسته فیزیک کلاسیک، برخی در این ورزش بر این باورند که کریس بامستد می‌تواند در دسته اوپن به موفقیت دست یابد. رامون دینو در مستر المپیا 2023 هیچ شانسی ندارد/ کریس بامستد: فقط باید خودم را شکست دهم!

کریس بامستد: رامون دینو و دیگران برای دومی می‌جنگند

با وجود اینکه کریس بامستد امکان حضور در دسته آزاد مردان را رد نکرده اما بدنسازان قدیمی معتقدند که او برای حضور در این دسته  باید حداقل 18 کیلوگرم به وزن خود اضافه کند. بامستد در این برنامه تلویزیونی به همراه رامون دینو به نحوه آماده‌سازی و احتمال حضور در دسته آزاد مردان پرداخته است.

صفحه بدنسازی سرخ نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید: https://www.instagram.com/sorkhnews_gym


کریس بامستد معتقد است که رامون کیروش در آرنولد کلاسیک نسبت به مستر المپیا شرایط بهتری داشت اما درباره فیگورهایش نظر مشخصی نداد:
فکر می‌کنم او در آرنولد کلاسیک بهتر بود. بدنش برجسته‌تر به نظر می‌رسید و عضلاتش کمی سفت‌تر و خشک‌تر نسبت به قبل بود.فکر می‌کنم که او بیشتر به حجیم کردن کلیت بدنش می‌پردازد. به نظرم روی برخی از فیگورها و برخی از عضلاتش او کمی لاغرتر به نظر می‌رسد و او در آرنولد کلاسیک لاغرتر دیده می‌شد. با این حال او بهتر از مستر المپیا بود و واقعا عملکرد خوبی داشت. نمی‌توانم بگویم که در مستر المپیا او فیگور های بهتری داشت یا نه چرا که تمام تمرکزم بر روی عملکرد خودم بود و به همین دلیل متوجه نشدم او چطور فیگور گرفت. اما خب او در آرنولد فیگورهای خوبی گرفت و من نقصی در آنها ندیدم.
رامون دینو در مستر المپیا 2023 هیچ شانسی ندارد/ کریس بامستد: فقط باید خودم را شکست دهم! به گفته کریس بامستد، او نگران رامون دینو نیست و معتقد است که نتایج مستر المپیا 2023 تکرار مسابقه سال گذشته خواهد بود:
من معتقدم که همه آنها برای مقام دوم می‌جنگند. اورس و رامون در آرنولد مقابل هم قرار گرفتند و فکر می‌کنم در المپیای بعدی دوباره با هم می‌جنگند و من فقط باید خودم را شکست دهم. من فقط باید کریس بامستد باشم و کارهای خودم را انجام دهد. من یک استراتژی برای بهتر بودن دارم اما استراتژی اصلی این است که بهتر از خودم باشم نه دیگران. بنابراین هدفم همین است.
رامون دینو در مستر المپیا 2023 هیچ شانسی ندارد/ کریس بامستد: فقط باید خودم را شکست دهم! سپس، کریس بامستد توضیح داد که چگونه عضلات پشت خود را با اتصال ذهن و ماهیچه و تغییرات مختلف فیگور گیری، بهبود بخشیده است. رامون دینو خطاب به کریس بامستد می‌گوید:
تو از پشت در مستر المپیا شگفت انگیز به نظر می‌رسیدی اما من متوجه شدم که تا حدی فیگور های خود را تغییر دادی. به نظر می‌رسید کمر خود را زیاد خم نمی‌کنی و بیشتر حالت کششی داشتی که عالی به نظر می‌رسید. این کاری بود که در آخرین آپدیت بدنی هم قابل مشاهده بود. تو در فیگور گیری در حال پیشرفت هستی. این چیزی است که برایش زیاد تمرین می‌کنی؟
رامون دینو در مستر المپیا 2023 هیچ شانسی ندارد/ کریس بامستد: فقط باید خودم را شکست دهم! کریس بامستد در پاسخ عنوان کرد:
عضلات پشتم همواره جایی بود که دوست داشتم آن را به چشم بیاورم. من فیگورم را تغییر داده‌ام و اگر به تغییرات من از سال 2019 تا 2022 نگاه کنید، متوجه می‌شود چطور این فیگور را یاد گرفتم. من فیگور پشتم را عوض کردم و این باعث شد که پشتم خیلی بهتر به نظر برسد. این همچنین باعث ایجاد ارتباط ذهن و عضله من شد، تمریناتم را بهتر کرد و زمانی که به این شکل فیگور می‌گرفتم، می‌توانستم رشد عضلات پشتم را بیشتر احساس کنم.
رامون دینو در مستر المپیا 2023 هیچ شانسی ندارد/ کریس بامستد: فقط باید خودم را شکست دهم! رامون دینو در پاسخ به این سوال که اگر بامستد به دسته آزاد برود، او هم همین مسیر را طی خواهد کرد، گفت:
بله قطعا.
آخرین اخبار بدنسازی

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
درک لانسفورد
هادی چوپان
مستر المپیا 2023
سامسون داودا
شما آفلاین هستید...