گزارش زنده نتایج کشتی آزاد در مسابقات کشتی زاگرب کرواسی

شما می توانید گزارش زنده نتایج کشتی آزاد مسابقات کشتی زاگرب را در این صفحه دنبال کنید؛ حسن یزدانی از جمله کسانی است که در رقابت ها روی تشک می رود.
کدخبر (134652) | 12 بهمن 1401 | ساعت 07:12
0 224
گزارش زنده نتایج کشتی آزاد در مسابقات کشتی زاگرب کرواسی
شما می توانید گزارش زنده نتایج کشتی آزاد مسابقات کشتی زاگرب را در این صفحه دنبال کنید؛ حسن یزدانی از جمله کسانی است که در رقابت ها روی تشک می رود.

به گزارش سرخ نیوز، مسابقات کشتی زاگرب ۲۰۲۳ نخستین رقابت رنکینگ دار اتحادیه جهانی کشتی در سال جاری میلادی است. این مسابقات طی روزهای ۱۲ تا ۱۶ بهمن در سه رشته آزاد، فرنگی و زنان برگزار خواهد شد و نمایندگان ایران در رشته آزاد و فرنگی در مسابقات کشتی زاگرب ۲۰۲۳ روی تشک خواهند رفت. برنامه کشتی آزاد زاگرب ۲۰۲۳ مشخص شده و نمایندگان ایران در این مسابقات رقبای خود را شناخته‌اند. در این صفحه نتایج کشتی آزاد مسابقات کشتی زاگرب کرواسی را مشاهده خواهید کرد؛ ۵۷ کیلوگرم:۶۱ کیلوگرم: رضا اطری ۶۵ کیلوگرم:۷۰ کیلوگرم:۷۴ کیلوگرم: یونس امامی ۷۹ کیلوگرم: علی سوادکوهی ۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی ۹۲ کیلوگرم:۹۷ کیلوگرم: امیر علی آذر پیرا ۱۲۵ کیلوگرم: امیر حسین زارع اعضای تیم ملی کشتی آزاد ایران در مسابقات کشتی زاگرب هستند که به رقابت خواهند پرداخت.

در همین ارتباط:


نتایج کشتی آزاد مسابقات کشتی زاگرب کرواسی

پنج شنبه 13 بهمن 1401 وزن 79 کیلوگرم فینال: علی سوادکوهی 2 - آوتاندیل کنتچادزه 1 (ببینید: خلاصه فینال کشتی علی سوادکوهی مقابل آوتاندیل کنتچادزه) رده بندی: سیف الدین آلکما 2 - ولادیمری گامکرلیدزه 13 کاسبا ویدا - چندلر مارستلر شانس مجدد: سیف الدین آلکما 9 - پیلونگ لی 1 کاسبا ویدا 4 - کالوم مک نیس 0 (ضربه فنی) نیمه نهایی: علی سوادکوهی 10 - ولادیمری گامکرلیدزه 1 (ببینید: خلاصه کشتی علی سوادکوهی مقابل ولادیمری گامکرلیدزه در کرواسی) آوتاندیل کنتچادزه 4 - چندلر مارستلر 1 یک چهارم نهایی: ولادیمری گامکرلیدزه 3 - برنده آخساربک گولائف 0 علی سوادکوهی 11 - سیف الدین آلکما 0 (ببینید: خلاصه کشتی علی سوادکوهی مقابل سیف الدین آلکما در کرواسی) رمضان ساری 4 - چندلر مارستلر 6 کاسبا ویدا 0 - آوتاندیل کنتچادزه 10 مقدماتی: آخساربک گولائف 6 - سیمون مارشل 2 پیلونگ لی 0 - علی سوادکوهی 10 (ببینید: خلاصه کشتی علی سوادکوهی مقابل پیلونگ لی در کرواسی) آوتاندیل کنتچادزه 10 - کالوم مک نیس 0
وزن 92 کیلوگرم فینال: کالین مور 4 - میریانی مایسورادزه 3 رده بندی: گانخویاگ گانباتار 9 - پروتویراج پاتیل 1 عثمان نورماگومدوف 13 - جاناتان آیلو 2 نیمه نهایی: کالین مور 6 - جاناتان آیلو 6 میریانی مایسورادزه 10 - پروتویراج پاتیل 0 یک چهارم نهایی: پروتویراج پاتیل 5 - رادوسلاو مارشیکیوژ 2 کالین مور 8 - عثمان نورماگومدوف 3 آدلان ویشخانوف 0 - جاناتان آیلو 10 میریانی مایسورادزه 3 - گانخویاگ گانباتار 1
وزن 97 کیلوگرم فینال: امیر علی آذر پیرا 0 - کایل اسنایدر 3 (ببینید: خلاصه فینال کشتی امیر علی آذر پیرا مقابل کایل اسنایدر در کرواسی) رده بندی:

ماگومدخان ماگومدوف 11 - رادوسلاو باران 4 نیشان رانداوا 4 - آووساییمان هابیلا 12

شانس مجدد: نیشان رانداوا 0 - ابراهیم جیفتچی 0 (ضربه فنی) ماگومدخان ماگومدوف 11 - تاکاشی ایشیگورو 0 نیمه نهایی: کایل اسنایدر 10 - رادوسلاو باران 0 امیر علی آذر پیرا 10 - آووساییمان هابیلا 0 (ببینید: خلاصه کشتی امیر علی آذر پیرا مقابل آووساییمان هابیلا در کرواسی) یک چهارم نهایی: رادوسلاو باران 8 - زبیگنیو بارانوفسکی 1 ابراهیم جیفتچی 0 - امیر علی آذر پیرا 10 (ببینید: خلاصه کشتی امیر علی آذر پیرا مقابل ابراهیم جیفتچی در کرواسی) مورگان اسمیت 0 - آووساییمان هابیلا 10 کایل اسنایدر 12 - تاکاشی ایشیگورو 1 مقدماتی: ولادیسلاو بایتکائف 5 - زبیگنیو بارانوفسکی 6 ابراهیم جیفتچی 5 - بنجامین هونیس 4 نیشان رانداوا 0 - امیر علی آذر پیرا 11  (ببینید: خلاصه کشتی امیر علی آذر پیرا مقابل نیشان رانداوا در کرواسی) ریکاردو بائز 0 - آووساییمان هابیلا 10 رادوسلاو باران 13 - ریچارد وگ 1 ماگومدخان ماگومدوف 4 - کایل اسنایدر 7
وزن 125 کیلوگرم فینال: امیر حسین زارع - گیورگی مشویلدیشویلی (عدم حضور نماینده آذربایجان) رده بندی: کامیل کوشیولک 1 - دنیل لیگتی 8 روبرت باران 8 - گئورگی ایوانوف 0 (ضربه فنی) شانس مجدد: روبرت باران 0 - هادن زیلمر 0 (ضربه فنی) میلان کورکسوگ 0 - کامیل کوشیولک 4 (ضربه فنی) نیمه نهایی: امیر حسین زارع 9 - دنیل لیگتی 2 (ببینید: خلاصه کشتی امیر حسین زارع مقابل دنیل لیگتی در کرواسی) گیورگی مشویلدیشویلی 14 - گئورگی ایوانوف 2 یک چهارم نهایی: گئورگی ایوانوف 6 - سرون فرانسیسکو 3 هایدن زیلمر 4 - گیورگی مشویلدیشویلی 5 امیر حسین زارع 10 - کامیل کوشیولک 0 (ببینید: خلاصه کشتی امیر حسین زارع مقابل کامیل کوشیولک در کرواسی) بنژین دوان 0 - دنیل لیگتی 10 مقدماتی: دنیل لیگتی 3 - یوناس لودشتر 3 کامیل کوشیولک 3 - آبراهام روانو 1 میلان کورکسوگ 0 - امیر حسین زارع 11 (ببینید: خلاصه کشتی امیر حسین زارع مقابل میلان کورکسوگ در کرواسی) سرون فرانسیسکو 13 - جردن وود 9 تائیکی یاماماتو 1 - گئورگی ایوانوف 4 (ضربه فنی) رحمان روسیدانمو 1 - بنژین دوان 6 گیورگی مشویلدیشویلی 7 - روبرت باران 0

نتایج کشتی آزاد مسابقات کشتی زاگرب کرواسی

چهارشنبه 12 بهمن 1401 وزن 57 کیلوگرم فینال: یوتو نیشیوشی 0 - علی عباس رضازاده 2 رده بندی: اسلام بازرگانف 4 - بکا بوییاشویلی 4 زین ریچاردز 4 - امان امان 10 شانس مجدد: وانهائو زو 0 - اسلام بازرگانوف 1 داریان کروز 2 - زین ریچاردز 12 نیمه نهایی: علی عباس رضازاده 4 - بکا بوییاشویلی 2 امان امان 5 - یوتو نیشیوچی 15 یک چهارم نهایی: روبرتی دینگاشویلی 8 - امان امان 11 اسلام بازرگانوف 0 - علی عباس رضازاده 10 بکا بوییاشویلی 10 - والنتین دامور 0 یوتو نیشیگوچی 6 - زین ریچاردز 4 یک هشتم نهایی: امان امان 8 - لیو مینگهو 2 یوتو نیشیوچی 6 - دایران کروز 6 ریکوتو آرای 6 - زین ریچاردز 10 وییو لی 1 - اسلام بازرگانوف 6 وانهائو زو 8 - علی عباس رضازاده 14 بکا بوییاشویلی 10 - ریکاردو ویاروئل 0 سیمونه پیرودو 4 - والنتین دامور 9
وزن 61 کیلوگرم فینال: رضا اطری 11 - نارنخو نارمانداخ 3 (ضربه فنی) (ببینید: خلاصه کشتی رضا اطری و نارنخو نارمانداخ - فینال کشتی زاگرب کرواسی) رده بندی: شوتا فارتنادزه 2 - گامزاتگادژی خالدوف 8 آدام بیبولاتوف 0 - امراح اورمان اوغلو 10 نیمه نهایی: نارنخو نارمانداخ 4 - امراح اورمان اوغلو 4 رضا اطری 3 - گامزاتگادژی خالدوف 0 یک چهارم نهایی: گامزاتگادژی خالدوف 2 - دنیل دشازر 1 نارانکو نارمانداخ 10 - آدام بیبولاتوف 0 رضا اطری 4 - شوتا فرتنادزه 3  (ببینید: خلاصه کشتی رضا اطری و فارتنادزه - کشتی زاگرب کرواسی) امراح اورمان اوغلو 5 - پانکاج پانکاج 2
وزن 65 کیلوگرم فینال: جوزف مک کنا 1 - تولگا اوچیر 4 رده بندی: علی رحیم زاده 12 - ریوما آنراکو 1 ایوان هندرسون 10 - اسماعیل موسوکایف 0 شانس مجدد: یاشوا فاینسیلور 1 - علی رحیم زاده 9 آگوستین دستریباتس 14 - اوان هندرسون 15 نیمه نهایی: ریوما آنراکو 3 جوزف مک کنا 4 تولگا اوچیر 6 - اسماعیل موسوکائف 2 یک هشتم نهایی: ریوما آنراکو 2 - کریژتوف بینکوسکی 1 میکیای نعیم 3 کائیجی اوگینو 11 علی رحیم زاده 6 ادوارد گریگورف 3 جوزف مک کنا 10 - یاشوا فاینسیلور 0 آگوستن دستریباتس 0 - تولگا اوچیر 11 اسماعیل موسوکائف 10 - کوئنتین استیکر 4 مقدماتی: ریوما آنراکو 4 - خامزات آرسامرزوئف 3 کوئینتن استیکر 7- ادمی بولکوادزه 1 ریوما آنراکو 2 - کریستوف بینکوفسکی 1
وزن 70 کیلوگرم فینال: حاجی علی اف 2 - الک پانتالئو 5 رده بندی: گیورگی الباکیدزه 8 - تمولن انختویا 2 ویشال کالیرامانا 0 - خاجی مراد گادژیف 10 شانس مجدد: ویشال کالیرامانا 6 - آگودامو آگودامو 6 (ضربه فنی) نیمه نهایی: حاجی مراد گادژیف 3 - آلک پانتالئو 5 تمولن انختویا 0 - حاجی علیف 11 یک چهارم نهایی: هایدل هیدلی 4 - حاجی مراد گادژیف 8 تمولن انختویا 8 - تایلر برگر 7 گیورگی الباکیدزه 2 - حاجی علیف 5 آلک پانتالئو 10 - آگودامو آگودامو 0 یک هشتم نهایی: آلک پانتالئو 10 - ویشال کالیراما 0 بندیکت هوبر 0 - تایلر دنیل 10 جانلوکا تالامو 0 - حاجی مراد گادژیف 10
وزن 74 کیلوگرم فینال: یونس امامی 3 - جیسون نولف 3 (ببینید: خلاصه کشتی یونس امامی و جیسون نولف - کشتی زاگرب کرواسی) رده بندی: جبرئیل گادژیف 5 - مراد کوراماگومدوف 0 جوزف لاوالی 4 - جوزف لاوالی 6 شانس مجدد: پاتریک لدر 2 - جبرئیل گادژیف 7 کوجیرو شیگا 0 - جوزف لاوالی 10 کوجیرو شیگا 10 - تایموراز ساکازانوف 6 نیمه نهایی: مراد کوراماگومدوف 1 - جیسون نولف 2 فضلی اریلماز 2 - یونس امامی 3 یک چهارم نهایی: جبرئیل گادژیف 3 - جیسون نولف 5 فضلی اریلماز 9 - نورلانبیک وورنیبای 1 یونس امامی 7 - جوزف لاوالی 3 (ببینید: خلاصه کشتی یونس امامی و جوزف لاوالی - کشتی زاگرب کرواسی ) مراد کوراماگومدوف 4 - میروسلاو کیروف 0 یک هشتم نهایی نهایی: توماس گانت 1 - فضلی اریلماز 3 جوزف لاوالای 10 - امانوئل اولاپید 0 نورلانبک وورنیبای 5 - شنگسونگ ژیا 0 یونس امامی 5 - تایموراز سالکازانوف 0 جبرئیل گادژیف 10 - پاتری اولنژین 0 مراد کوراماگومدوف 10 - امر حسین 2 میروسلاو کیروف 3 - میچل فاینسیلور 3 جیسون نولف 11 - پاتریک لدر 0 مقدماتی: کیرین کینوشیتا ۶ - ژیا شنگسونگ ۶ کامیل ریبیچکی ۰ - جوزف لاوالی ۱۲ یونس امامی ۱۰ - کوجیرو شیگا۱ جبرئیل قادژیف ۱۲ – کریژتن بیرو ۰ جاسمیت فولکا ۰ - میچل فانسیلور ۱۱
وزن 86 کیلوگرم فینال: حسن یزدانی 13 - هایاتو ایشیگورا 2 (ببینید: خلاصه کشتی حسن یزدانی و هایاتو ایشیگورو - فینال کشتی زاگرب کرواسی) رده بندی: ابوبکر آباکاروف 3 - مارک جان هال 7 مایلز ناظم امین 0 - زاهید والنسیا 6 شانس مجدد: آخمت آیبوئف 3 - ماییز امین 5 ابوبکر آباکاروف 3 - سباستین جزیرزانسکی 1 نیمه نهایی: هایاتو ایشیگورا 11 - زاهید والنسیا 0 حسن یزدانی 10 - مارک هال 0 (ببینید: خلاصه کشتی حسن یزدانی و مارک هال - کشتی زاگرب کرواسی) یک چهارم نهایی: بوریس ماکوئف 2 - مارک هال 7 هایاتو ایشیگورو 2 - مایلز امین 0 (ضربه فنی) زاهید والنسیا 10 - لین زو شن 9 حسن یزدانی 11 - ابوبکر آباکاروف 0 (ببینید: خلاصه کشتی حسن یزدانی و ابوبکر آباکاروف - کشتی زاگرب کرواسی) یک هشتم نهایی: اندرو جانسن 0 - بوریس ماکوف 10 حسن یزدانی 10 - سباسیتین جزیرزانسکی 0 (ببینید: خلاصه کشتی حسن یزدانی و سباسیتین جزیرزانسکی - کشتی زاگرب کرواسی) زاهید والنسیا 10 - بنجامین گریل 0 مارک هال 5 - روسلان والیف 3 هایاتو ایشیگورو 10 - آخمت آیبوئف 0 ابوبکر آباکاروف 9 - تاریل گافرنداشویلی 8

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
درک لانسفورد
هادی چوپان
مستر المپیا 2023
سامسون داودا
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...