گود ویتو و مشکل ویزا ؛ او در آمریکا مستر المپیایی می‌شود؟

گود ویتو بدنساز اهل روسیه که در سال‌های اخیر در برزیل سکونت داشته به دلیل عدم صدور ویزای شنگن قادر به حضور در دو استیج بزرگ اروپایی نخواهد بود.
کدخبر (226647) | 13 شهریور 1402 | ساعت 16:12
0 158
گود ویتو و مشکل ویزا ؛ او در آمریکا مستر المپیایی می‌شود؟
گود ویتو بدنساز اهل روسیه که در سال‌های اخیر در برزیل سکونت داشته به دلیل عدم صدور ویزای شنگن قادر به حضور در دو استیج بزرگ اروپایی نخواهد بود.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، ویتالی اوگلنیکوف که در جامعه بدنسازی با نام گود ویتو یکی از بدنسازانی که مخاطبان بدنسازی از مدت‌ها پیش در انتظار حضور او در یک استیج حرفه‌ای بوده‌اند. این بدنساز اهل روسیه که در سال‌های اخیر در برزیل سکونت داشته از سال 2021 کارت حرفه‌ای خود را دریافت کرده ولی هنوز حضور در یک استیج حرفه‌ای را تجربه نکرده است. ویتالی اخیرا در حاشیه مسابقات ماسل کانتست برزیل اقدام به فیگور گیری افتخاری کرده بود، مراسمی که با پرش عجیب او از روی استیج و مصدومیت وی همراه شد. گود ویتو از مدت‌ها پیش وعده حضور در استیج‌های اروپایی را داده بود با این حال با عدم صدور ویزای شنگن، وی دو استیج فلکس ویکند پرو و قهرمانی اروپا را از دست داده است، هر چند این بدنساز ویزای آمریکا را دریافت کرده و مشکلی برای حضور در آخرین استیج پیش از مستر المپیا، لژیون اسپورتس، که در خاک آمریکا برگزار خواهد شد، ندارد.

گود ویتو به مستر المپیا می رسد؟

بعد از مصدومیت عجیب و غریب در برزیل، ویتالی وعده درخشش در ماه‌های باقی مانده تا مستر المپیا را داده بود. با این حال عدم صدور ویزا سبب شد تا او رقابت با بدنسازانی چون بلسینگ آوودیبو، ریگان گرایمز و ناتان دی آشا را در دو استیج پیش رو از دست داده و حالا تنها یک گزینه برای او باقی مانده، لژیون اسپورتس آمریکا. گود ویتو و مشکل ویزا ؛ او در آمریکا مستر المپیایی می‌شود؟او این روزها در انتظار تولد فرزند خود است و تاکید کرده که برای رسیدن به مستر المپیا 2023 در تلاش خواهد بود. امید بستن به آخرین استیج سال البته برای او ریسک زیادی خواهد داشت، چرا که این مسابقات در آمریکا برگزار خواهد شد و تمام بدنسازان آمریکایی که جواز مستر المپیا را نگرفته‌اند در تلاش برای قهرمانی در این استیج خواهند بود.

صفحه بدنسازی سرخ نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید: https://www.instagram.com/sorkhnews_gym


نظر شما چیست؟ گود ویتو در مستر المپیا 2023 حضور خواهد داشت؟ آخرین اخبار ورزش بدنسازی

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
شما آفلاین هستید...