10 کشتی گیر حرفه ای که می توانستند بازیگر باشند/ از ویلیام رگال و تد دیبیاسی تا الکسا بلیس و ای جی لی

کدخبر (231740) | 28 آبان 1402 | ساعت 09:00
0 195
10 کشتی گیر حرفه ای که می توانستند بازیگر باشند/ از ویلیام رگال و تد دیبیاسی تا الکسا بلیس و ای جی لی
چه کرخوانی های جنجالی را در نظر بگیریم، چه ایجاد شخصیت های منحصر به فرد یا اجرای نمایش های واقعاً خلاقانه، بعضی از کشتی گیران می توانند ستاره های عظیمی در هالیوود باشند.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، در طول سال های گذشته، راک، باتیستا و جان سینا، همه بازیگران خوبی شده اند، تا جایی که در این شاخه بیشتر از کشتی کج معروف شده اند.

کشتی حرفه ای، به خاطر نیازش به بداهه گویی و به تصویر کشیدن یک کاراکتر، کشتی گیران را خیلی خوب برای بازیگری آماده می کند. با این وجود، بعضی از کشتی گیران بهتر بود بازیگر باشند تا کشتی گیر.

این حرف به این معنی نیست که آنها کشتی گیران ضعیفی بوده اند، بلکه به این معناست که در جنبه سرگرمی این تجارت بهتر عمل کرده اند.

چه کرخوانی های جنجالی باشد، چه ایجاد کاراکترهای منحصر به فرد یا اجرای نمایش های خلاقانه، بعضی از کشتی گیران می توانستند در دنیای بازیگری، ستاره های بزرگی باشند.

10. خلاقیت بری وایت

سال های فعالیت در کشتی: 2009 - 2023
قهرمان سابق WWE
دو بار قهرمان جهان
قهرمان سابق تگ تیم اسمکدان دبلیو دبلیو ای

بری وایت حرفه ای درخشان در کشتی داشت و چندین عنوان جهانی را کسب کرد و ثابت کرد که یک ستاره در رویداد اصلی است. با اینکه او می توانست در داخل رینگ خوب عمل کند، دلیل جذابیت او، خلاقیتش بود که واقعاً هیچ محدودیتی نداشت. وایت حرکاتی می کرد که منحصر به فرد بودند و همیشه شخصیت واقعی و کاریزمایش را به نمایش می گذاشتند.

کری خوانی های او بسیار جذاب بودند و با گذشت سال ها، او طیف وسیعی از احساسات را به نمایش گذاشت. به همین دلیل او یک بازیگر شگفت انگیز بود. بازیگری چیزی بود که وایت می خواست واردش شود و فردی پرینز جونیور در یک فیلم مستقل، به طور اختصاصی، نقشی برای او ایجاد کرد.

9. ویلیام رگال می دانست که چطور یک کاراکتر را بازی کند

سال های فعالیت در کشتی: 1983 - 2013
در برنامه «The Weakest Link» ظاهر شد
دو بار قهرمان بین قاره‌ای
چهار بار قهرمان تلویزیون جهانی WCW

ویلیام رگال همیشه یک کشتیگیر فنی عالی بوده، اما چیزی که باعث برتری او می شد، جزئیات کوچکی بود که در هر اجرایی به کار می برد، به ویژه از طریق حالات صورتش. چه وقتی که در شخصیت هیل، عصبانی می شد و چه وقتی که قیافهای برای تمسخر حریفش می گرفت که باعث خنده مردم می شد، رگال همیشه ثابت کرده که سرگرم کننده است.

این مرد انگلیسی همیشه حاضر بود که خودش را مسخره کند، به همین دلیل او در طول سال ها، بعضی از خنده دارترین لحظات را ایجاد می کرد. او اگر تصمیم می گرفت که به مسیر بازیگری برود، می توانست به عنوان یک بازیگر، با به کارگیری این ویژگی ها درخشان عمل کند.

8. کریون کروس حضور مقتدری داشت

سال های فعالیت در کشتی: 2015 - حاضر
دو بار قهرمان NXT
شماره 16 در PWI 500 در سال 2021
ستاره سابق Lucha Underground

کریون کروس ممکن است الان در دنیای کشتی فعال باشد، اما با این حال، برای بازیگری مناسب تر بود. کروس حضور جذابی دارد و جزئیات خارق العاده ای که در کاراکترش قرار می دهد، به مردم کمک میکند تا با کری خوانی هایش همراه شوند.

بیشتر اوقات، وقتی که او برای مسابقه به درون رینگ می آید، مردم در حال ترک استادیوم هستند، چون مسابقات او خیلی دیر برگزار می شوند. با این حال، توانایی کروس در جلب توجه، کریخوانی های عالی و ایجاد کاراکترهای جذاب، او را به یک بازیگر عالی تبدیل می کند و میتواند یک روز این حرفه را به صورت جدی دنبال کند.

7. الکسا بلیس کاریزما دارد

سال های فعالیت در کشتی: 2013 - حال
در برنامه «The Masked Singer» رقابت کرده است
در موزیک ویدیوی Bowling For Soup ظاهر شده است
سه بار قهرمان مسابقات Raw زنان

الکسا بلیس به عنوان یک کشتی گیر، موفقیت های زیادی دارد و در داخل رینگ، ورزشکار خوبی است. با این حال، بلیس در ایجاد شخصیت و کاراکتر برای هر کاری که انجام می دهد، درخشان عمل می کند، خواه به تصویر کشیدن یک قلدر کلاسیک باشد یا شخصیتی که کمی شیطانی است.

به نظر می رسد که بلیس از این جنبه صنعت لذت میبرد و این عاملیست که او را به بازیگری خوب تبدیل می کند. او می توانست در دنیای سینما سرگرم کننده باشد، اما مطمئناً هنوز وقت برای تغییر مسیر وجود دارد.

6. دریک ماوریک زمانبندی خوبی برای کمدی دارد

سال های فعالیت در کشتی: 2001 - 2021
دو بار قهرمان بخش  TNA X
هشت بار قهرمان 24/7
در سریال رئالیتی شوی «British Boot Camp» ظاهر شده است

دریک ماوریک یک کشتی گیر خوب است، اما او در درجه اول، به خاطر سرگرم کننده بودنش به عنوان یک استعداد کمدی، مورد استفاده قرار گرفته است. ماوریک میتواند کاریزما و انرژی زیادی را به هر کاری که انجام داد، تزریق کند و به این ترتیب، او با وجود هیکل کوچکترش، توانسته در حرفه خودش موفق باشد.

وقتی که قرارداد ماوریک با WWE تمام شد، این فیلم احساسیش بود که او را برگرداند، چون از صمیم قلب حرف زده بود. او همیشه مهارت های بازیگری فوق‌العاده ای داشته و استفاده از این مهارت در فیلم ها و برنامه های تلویزیونی، میتوانست مسیر بهتری برایش باشد.

5. تد دیبیاسی

سال های فعالیت در کشتی: 1974 - 1999
حضور در تالار مشاهیر WWE
King Of The Ring (1988)
دو بار قهرمان میلیون دلار

تد دیبیاسی همیشه بسیار با اعتماد به نفس حرف می زند و این مهارتی است که به او اجازه می دهد تا در دنیای بازیگری شکوفا شود. هرکسی که بتواند کریخوانی خوبی در WWE داشته باشد، به ویژه در زمانی که از نمایشنامه ها استفاده نمی شد، مهارت های مناسبی برای بازیگری دارد.

او توانست که کاراکترش را کاملاً به نمایش بگذارد و این کاری است که کمتر کسی در آن دوره، قادر به انجام آن بود. اگر به حرفه بازیگری میرفت، این موضوع به او اجازه میداد که عالی عمل کند.

4. داستی رودز ذهن منحصر به فردی داشت

سال های فعالیت در کشتی: 1967 - 2007
حضور در تالار مشاهر WWE
قهرمان سابق سنگین وزن NWA Worlds
صداپیشگی در Scooby-Doo! and WWE: Curse of the Speed Demon

داستی رودز همیشه به خاطر خلاقیتش مورد ستایش قرار گرفته و این به خودی خود، عاملی است که او را به یک بازیگر عالی تبدیل می کند. او کسی است که میتوانست به راحتی به عنوان یک مرد عادی با مخاطبان ارتباط برقرار کند و مردم هم در طول حرفهاش، با او ارتباط خوبی داشتند.

رودز واقعاً می توانست اجرای موفقی داشته باشد و کاریزما زیادی داشت که این عامل، می توانست او را به یک بازیگر خارق العاده تبدیل کند.

3. سانتینو مارلا همیشه باعث خنده می شد

سال های فعالیت در کشتی: 2002 - حال
دو بار قهرمان بین قارهای
به عنوان یک تحلیلگر برای «SportsNet 360 Aftermath» کار کرد
قهرمان سابق ایالات متحده آمریکا

سانتینو مارلا نمونه کاملی از یک کشتی گیر است که به دلیل توانایی اش به عنوان یک سرگرم کننده و نه استعدادهایش درون رینگ، توانسته به موفقیت برسد. با اینکه مارلا می توانست در داخل رینگ خوب عمل کند، اما این دلیلی نبود که WWE او را رزرو می کرد. در عوض، توانایی ایجاد کمدی با رفتارهایش و مهارت های کریخوانی او بود که راهش را به WWE باز می کرد.

زمانبندی عالی او در شوخی، باعث میشد که او بتواند در دنیای کمدی، چه در فیلم ها و چه در سریال های سیتکام، عالی عمل کند. تصور اینکه او، شخصیتی را بازی کند که همه دوستش دارند، آسان است.

2. ای جی لی می تواند راه همسرش در هالیوود را دنبال کند

سال های فعالیت در کشتی: 2007 - 2015
در سریال «Heels» ظاهر شده است
سه بار قهرمان دیواس
او زندگینامه خودش را نوشته است

ای جی لی ثابت کرده که یک کشتی گیر حرفه ای درخشان است و بخش بزرگی از آن، به استعدادهای دورن رینگش بستگی دارد. لی می تواند در برابر هر کسی مقاومت کند و یک مسابقه عالی را به نمایش بگذارد، اما او یک کاراکتر خارقالعاده هم داشت که با کریخوانی و توانایی های بازیگریش، مخاطبان را سرگرم می کرد.

لی به راحتی میتوانست به صنعت سینما وارد شود و بازیگر شود، چون کاریزمای خوبی دارد. لی میدانست که چطوری دیوانه و همچنین خندهدار باشد و در طول حرفه اش، دامنه گسترده ای از توانایی هایش را به نمایش بگذارد.

1. کری خوانی های میک فولی، پتانسیلش را نشان داد

سال های فعالیت در کشتی: 1986 - 2012
صدای «The Boulder» در انیمیشن «Avatar: The Last Airbender»
چهار کتاب کودک نوشته است
سه بار قهرمان  WWE

میک فولی در طی سالهای متمادی، هم در سینما و هم در  تلویزیون حضور داشته، اما همیشه نقش های کوچکی داشته و هرگز واقعاً وارد این دنیا نشده است. این موضوع ناراحت کننده است، چون فولی میتوانست یک بازیگر شگفتانگیز باشد و حتی با اینکه او کشتی گیریست که در تالار مشاهیر حضور دارد، اما می توانست در دنیای هالیوود، حتی بهتر هم عمل کند.

فولی با ایجاد بعضی از جذاب ترین کری خوانی ها، یکی از بهترین گویندگان تاریخ کشتی است. او می توانست شخصیت و احساسات واقعی را به نمایش تزریق کند که باعث می شد پتانسیل خوبی برای فیلم های ترسناک داشته باشد. با این حال، او همچنین میت وانست یک شخصیت شاداب باشد، حتی به عنوان بابا نوئل در کریسمس هم داوطلب می شد.

 

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
درک لانسفورد
هادی چوپان
مستر المپیا 2023
سامسون داودا
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...