190 روز بی شکستی در نقش جهان

پرسپولیس نزدیک به ۱۹۰ روز است که در نقش جهان شکست نخورده است.
کدخبر (144977) | 01 اسفند 1401 | ساعت 10:53
0 70
190 روز بی شکستی در نقش جهان
پرسپولیس نزدیک به ۱۹۰ روز است که در نقش جهان شکست نخورده است.

به گزارش سرخ نیوز، تیم‌های پرسپولیس و سپاهان چهارشنبه هفته جاری در حالی از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در ورزشگاه نقش جهان مقابل یکدیگر قرار می گیرند که در ۳۸ مصاف قبلی خود در این ورزشگاه ۱۱ بار زردپوشان به برتری رسیده اند و ۸ برد سرخپوشان. ۱۹ جدال دو تیم با تساوی به پایان رسیده است.

شکستن طلسم ۱۳ ساله در اصفهان

با این که سپاهان به نسبت آمار بهتری در خانه مقابل پرسپولیس دارد، اما مدت هاست نتوانسته حریفش را در اصفهان شکست دهد. آخرین باری که این تیم موفق به شکست حریفش شد به روز ۲۴ مرداد ۹۴ بازمی گردد که در یک بازی جنجالی با نتیجه ۴-۲ پیروز شد. طارمی و عالیشاه برای پرسپولیس، حاج صفی، اومانیا (گل به خودی)، عقیلی و خلعتبری برای سپاهان گلزنی کردند. یک فصل بعد برانکو انتقام این شکست را با برد پرگل ۳-۱ از حریفش گرفت و موفق شد به طلسم ۱۳ ساله نبردن‌های پرسپولیس پایان دهد؛ طلسمی که با گل دقیقه ۱۵ امید عالیشاه و دبل مهدی طارمی شکست. احسان حاج صفی یکی از گل های خورده سپاهان را در نیمه اول جبران کرد. ۱۹۰ روز بی شکستی در نقش جهان

پرسپولیس و ۱۹۰ روز بی شکستی

پرسپولیس در لیگ هفدهم در حالی با سپاهان به تساوی ۲-۲ رسید که بعد از زدن گل اول توسط طارمی از حریفش عقب افتاد اما علیپور توانست بازی را به تساوی بکشاند. این مهاجم یک فصل بعد جواب گل پورقاز را در فاصله یک دقیقه مانده به پایان داد تا پرسپولیس با یک امتیاز نقش جهان را ترک کند. حذف سپاهان با گل طلایی احمد نورالهی در نیمه نهایی جام حذفی، برد با رای انضباطی که به دلیل ترس شاگردان قلعه نویی از رویارویی با تیم مدعی گل محمدی در لیگ برتر شکل گرفت، تقسیم امتیازات در دور برگشت لیگ بیستم با گل های آل کثیر و محبی و در نهایت تساوی بدون گل در دور رفت امسال که نشان می دهد پرسپولیس در ۷ مصاف اخیر خود مقابل سپاهان در اصفهان بدون باخت بوده، ۲ بار پیروز و ۴ بار بار به تساوی رسیده است. در واقع سرخپوشان نزدیک به ۱۹۰ روز است که در نقش جهان شکست نخورده اند.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...