20 سلبریتی که کاهش وزن عجیب و غریب را تجربه کرده‌اند؛ از رژیم‌های سخت تا ...

در این محتوا می‌توانید روش الهام‌بخشی که به وسیله آن بیست سلبریتی محبوب موفق به کاهش وزن شدند را بخوانید.
کدخبر (219898) | 26 مرداد 1402 | ساعت 18:41
0 111
20 سلبریتی که کاهش وزن عجیب و غریب را تجربه کرده‌اند؛ از رژیم‌های سخت تا ...
در این محتوا می‌توانید روش الهام‌بخشی که به وسیله آن بیست سلبریتی محبوب موفق به کاهش وزن شدند را بخوانید.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، با استفاده از مصاحبه‌های گذشته، ما راز کاهش وزن و خوش‌اندام بودن سلبریتی‌هایی مثل ادل، جونا هیل، ربل ویلسون و غیره را کشف کردیم. بعضی به تمرینات سخت روی آوردند، در حالی که بعضی دیگر رژیم غذایی خود را اصلاح کردند یا سبک زندگی سالم‌تری دارند. با خواندن این مطلب متوجه می‌شوید که آن‌ها چه کارهایی کرده‌اند و کدام ممکن است برای شما هم مفید باشد. بسیاری از چهره‌های سرشناس کاهش وزن عجیب و غریب را تجربه کرده‌اند و گاهی از نظر ظاهری تبدیل به یک انسان جدید شده‌اند. در ادامه مروری خواهیم داشت بر 20 سبلریتی شناخته شده که کاهش وزن چشم‌گیر را تجربه کرده‌اند.

سلبریتی هایی که وزن کم کردند

 1.  ادل
ادل برنده، جایزه گرمی، اخیراً وزن زیادی از دست داده و بسیاری را متعجب کرده که چگونه موفق به این کاهش وزن شده است. او در مصاحبه با مجله British Vogue، در مورد راز موفقیش صحبت کرد:
هیچ رژیم سختی نگرفتم. شاید حتی بیشتر خوردم؛ چون به سختی ورزش می‌کردم.
20 سلبریتی که کاهش وزن چشمگیری داشتند
 1. جونا هیل
جونا هیل، بازیگر در سال 2011، در مصاحبه‌ای با ABC News در مورد کاهش وزن خود صحبت کرد:
کاش روش عجیب و غریبی مثل قرص یا دستکاری ژن یا چیز دیگه‌ای داشتم، اما پیش یک متخصص تغذیه رفتم و او به من گفت چه بخورم تا عادت‌هایم را تغییر دهم.
20 سلبریتی که کاهش وزن چشمگیری داشتند
 1. ربل ویلسون
در سال 2020، ربل ویلسون تصمیم گرفت زندگی سالم‌تری داشته باشد و انگیزه زیادی هم برای این کار داشت. ویلسون به نشریه People گفت:
من اضافه وزن زیادی داشتم. انگار که به نیازهای خودم فکر نکردم. به نیازهای کودک آینده‌ام فکر کردم که واقعاً به من انگیزه داد تا سالم‌تر شوم. قبلاً احتمالاً بیشتر روزها 3000 کالری دریافت می‌کردم و چون معمولاً از خوردن کربوهیدرات بود، بازهم گرسنه بودم. بنابراین، رژیمم را رژیم با پروتئین بالا تغییر دادم که چالش‌برانگیز هم بود؛ چون من عادت به خوردن گوشت زیاد نداشتم.
20 سلبریتی که کاهش وزن چشمگیری داشتند
 1. زک گالیفیناکیس
در سال 2016، زک گالیفیناکیس درمورد کاهش وزن خود با کونان اوبراین صحبت کرد. او گفت که برای این کار، رژیم غذایی خود را تغییر داده است.
من غذاهایی را که در تلویزیون تبلیغ می‌شود را نمی‌خورم. نمی‌توانید غذاهای فست فودی بخورید. باید غلات کامل و غذاهای مشابه آن را بخورید و پیتزا و خامه را حذف کنید.
20 سلبریتی که کاهش وزن چشمگیری داشتند
 1. کریس پرت
کریس پرت با مربی‌اش، دافی گیور، تمرین می‌کند تا بدنش را خوش‌فرم نگه دارد. گیور به Muscle and Fitness گفت:
روحیه ورزشکاری کریس شگفت‌انگیز است. او فوق‌العاده منظم است و اخلاق کاری فوق‌العاده‌ای دارد. او شاگردی نیست که باید مجبورش کنید کاری را انجام دهد؛ بلکه باید جلویش را بگیرید. اگر در حال تمرین کردن او وارد باشگاه ‌شوید، مطمئناً فکر می‌کنید دارد برای مسابقات NFL Combine آماده می‌شود.
20 سلبریتی که کاهش وزن چشمگیری داشتند
 1. کوین اسمیت
در سال 2018، کوین اسمیت دچار حمله قلبی شد و باعث شد که سبک زندگی‌اش را تغییر دهد. او در مصاحبه‌ای با Men's Health در سال 2019، درمورد تغییراتش صحبت کرد.
من محصولات غذایی حیوانی را کنار گذاشته‌ام. تقریباً هیچ وقت شکر نمی‌خورم. ۴۷ سال هرجور که دوست داشتم، غذا خوردم. حالا یک سال طوری که واقعاً باید غذا خورد، غذا می‌خورم تا ببینم چه می‌شود.
20 سلبریتی که کاهش وزن چشمگیری داشتند
 1. رندی جکسون
رندی جکسون در مصاحبه با نشریه People درمورد کاهش وزن و دیابت و رویکردش به غذا خوردن صحبت کرد. او می‌گوید:
من از کلمه رژیم متنفرم. دیگر از آن استفاده نمی‌کنم. هر کسی که با این روش وزن کم کرده، بعد شروع به خوردن و نوشیدن بیشتر می‌کند و همه چیز به نقطه شروع برمی‌گردد. این اتفاق برای من هم افتاد. فکر کردم: «نه، من قرار نیست اینجوری زندگی کنم.»
20 سلبریتی که کاهش وزن چشمگیری داشتند
 1. جردین اسپارکس
جوردین اسپارکس برای خوش‌هیکل بودن از مربی‌اش، دیوید اشلی، کمک می‌گیرد. اشلی در مصاحبه‌ای با E! News گفت:
جوردین 30 دقیقه ورزش می‌کند، اما اثر آن مثل یک ساعت تمرین است (چون تمرین سختی می‌کند). تمرین شدید، متابولیسم را افزایش می‌دهد. این متابولیسم بالا، 24 ساعت ماندگار است و ما با این روش، متابولیسم پایداری را ایجاد می‌کنیم.
20 سلبریتی که کاهش وزن چشمگیری داشتند
 1. میراندا لمبرت
میراندا لمبرت در مصاحبه با Health، درباره کاهش وزنش صحبت کرد. او می‌گوید:
در تمام زندگی‌ام با بالا و پایین‌ شدن وزنم دست‌وپنجه نرم کرده‌ام. قد من فقط 164 سانتی‌متر است؛ پس تغییر وزنم به سرعت مشخص می‌شود. الان به وزن مناسبم رسیدم و تقریباً سایز 6 هستم. بسته به روز، 2 کیلوگرم کمتر یا بیشتر.
20 سلبریتی که کاهش وزن چشمگیری داشتند
 1. جنیفر هادسن
جنیفر هادسن سال‌هاست که درمورد کاهش وزن خود صحبت کرده است؛ به ویژه که نماینده Weight Watchers هم هست. هادسون در مصاحبه‌ای در سال 2017 در Lorraine درمورد نگاه خود به رژیم غذایی و ورزش صحبت کرد. او گفت:
خب، من واقعاً وقت زیادی برای ورزش ندارم. من درمورد غذاهایی که می‌خورم، محتاط هستم و سعی می‌کنم وعده‌های غذایی‌ام را در طول روز پخش کنم. اگر صبح زود باشد، با توجه به اینکه معمولاً در این زمان هنوز خواب هستم، پس چیزی نمی‌خورم. من توجه زیادی به بدنم می‌کنم.
20 سلبریتی که کاهش وزن چشمگیری داشتند
 1. ریکی لیک
ریکی لیک قبلاً درمورد کاهش وزنش صحبت کرده. با این حال، او احساسات متناقضی درمورد نحوه صحبت کردنش در این رابطه دارد. لیک درمورد این احساسات در قسمتی از پادکستش به نام Raised by Ricki صحبت کرد:
من دچار تعارض هستم؛ چون به خودم افتخار می‌کنم. وقتی وزنم کاهش پیدا می‌کند، می‌خواهم همه دنیا بداند که موفق شده‌ام. کاهش وزن کار سختی است و اراده زیادی می‌خواهد؛ پس دوست دارم درموردش صحبت کنم، اما می‌دانم که این بهترین اتفاق برای جشن گرفتن نیست.
20 سلبریتی که کاهش وزن چشمگیری داشتند
 1. کریستینا آگیلرا
وزن کریستینا آگیلرا در طول سال‌ها نوسان داشته است. او در مصاحبه‌ای با Health Magazine از تلاشش برای پذیرش خود صحبت کرد:
فکر می‌کنم درمورد احساساتمان نسبت به خود، روزهای خوب و روزهای بد داریم. وقتی به این عرصه وارد شدم، از اینکه فوق‌العاده لاغرم، متنفر بودم. وقتی 21 ساله شدم، کمی توپر شدم و از انحنای جدید بدنم خوشم می‌آمد. من خوشحال بودم که هیکل خوبی دارم.
20 سلبریتی که کاهش وزن چشمگیری داشتند
 1. شاندا رایمز
شوندا رایمز در خبرنامه خود در سال 2017 درمورد کاهش وزنش صحبت کرد. رایمز توضیح می‌دهد:
من این کار را برای اینکه مثل هنرپیشه‌های فیلم‌ها زیبا شوم، نکردم؛ این کار را کردم چون نمی‌توانستم از یک راه پله‌ کوتاه بدون توقف و پاک کردن عرقم، بالا بروم. این کار را به خاطر این کردم که بدنم علیه مغزی که مدت‌ها بود به او بی توجهی می‌کرد، قیام کرده بود.
20 سلبریتی که کاهش وزن چشمگیری داشتند
 1. ولری برتینلی
یکی از رازهای کاهش وزن والری برتینلی، قطع مصرف الکل است. برتینلی امسال در چالش «Dry January» شرکت کرد و نتیجه کارش را هم دید. او در تیک تاک گفت:
اینم از خواص جانبی Dry January. این شلوار جینی که پوشیدم چند ماه پیش آنقدر تنگ بود که نمی‌توانستم دکمه‌های آن را راحت ببندم. حالا آنقدر گشاد هستند که باید تنگش کنم.
20 سلبریتی که کاهش وزن چشمگیری داشتند
 1. کلویی کارداشیان
کلویی کارداشیان همیشه درمورد شیوه کاهش وزن و سلامت خود صحبت کرده است. کارداشیان پس از به دنیا آوردن دخترش در سال 2018، راز خود را در توئیتر به اشتراک گذاشت. او می‌نویسد:
من واقعاً از اینکه مردم می‌گویند در مدت کوتاهی مقدار زیادی وزن از دست داده‌ام یا این رژیم‌های مضحک را می‌گیرم، بدم می‌آید. این واقعاً طرز تفکر نادرستی را ایجاد می‌کند. من درمورد غذا خوردنم، به ایجاد تغییر در سبک زندگی اعتقاد دارم.
20 سلبریتی که کاهش وزن چشمگیری داشتند
 1. درو کری
درو کری در مصاحبه‌ای با مجله موفقیت در سال 2015 درمورد روشش برای سالم بودن صحبت کرد.
من بهتر غذا می‌خورم، بهتر از خودم مراقبت می‌کنم. زمانی که The Drew Carey Show را اجرا می‌کردم، غذاهای ناسالم زیادی می‌خوردم، زیاد مشروب می‌نوشیدم، بنابراین تغییرات خلقی زیادی داشتم. دیابت داشتم. روش من برای کاهش وزن اینطور نبود که «90 روز این را بخور و 13 کیلوگرم وزن کم کن» این بود که «تا آخر عمر اینطوری بخور.» من در این مورد، خیلی سخت نمی‌گیرم. مثلاً روز شنبه در یک عروسی بودم و کیک خوردم، ولی بیشتر اوقات رعایت می‌کنم.
20 سلبریتی که کاهش وزن چشمگیری داشتند
 1. آل راکر
در یکی از اپیزودهای The Today Show، آل راکر درمورد چگونگی سالم ماندن خود صحبت کرد.
ورزش، اما نه ورزش شدید. در حال انجام چالش پیاده‌روی 30 روزه هستم. به نظرم این کار، سلامت روان را بهتر می‌کند. این کار همراه با یک رژیم غذایی کم‌کربوهیدرات، باعث شده من در چند ماه گذشته حدود 20 کیلوگرم وزن کم کنم. من در روز حدود 100 گرم کربوهیدرات مصرف می‌کنم و پیاده‌روی می‌کنم.
20 سلبریتی که کاهش وزن چشمگیری داشتند
 1. پن جیلت
در سال 2015 و بعد از 60 ساله شدن، پن جیلت درمورد کاهش وزنش با مردم صحبت کرد.
من شش داروی بسیار قوی برای پایین آوردن فشار خون مصرف می‌کردم. دکترم گفت که باید وزنم را کاهش دهم و اگر بتوانم وزنم را 13 یا 18 کیلوگرم کم کنم، کنترل فشار خون کمی راحت‌تر خواهد بود و سپس چیزی گفت که کاملاً ذهنم را درگیر کرد. او گفت: «اگر به وزن 140 کیلوگرم برسی، احتمالاً به هیچ یک از داروها نیاز نخواهی داشت.»
20 سلبریتی که کاهش وزن چشمگیری داشتند
 1. جان گودمن
جان گودمن به Rolling Stone گفت که طرفدار بوکس است.
من خیلی (به بوکس) علاقه دارم. آره، هیچ کس صدمه نمی‌بیند و فقط ضربه‌زدن و تلاش برای یاد گرفتن است. من هرگز آنقدر خوب نشدم که به خودم اعتماد کنم؛ زیرا وقتی به صورتم ضریه می‌زنند، نمی‌دانم می‌توانم خودم را کنترل کنم یا نه.
20 سلبریتی که کاهش وزن چشمگیری داشتند
 1. گری بارلو
گری بارلو درمورد تصمیم خود برای داشتن زندگی سالم‌تر با The Sun صحبت کرد.
من در یک دوره، ارتباط چالش‌برانگیزی با غذا داشتم و واقعاً کنترلم را از دست دادم که به آن افتخار نمی‌کنم. یادم هست یک روز فکر می‌کردم: «چطور به اینجا رسیدم؟» من خیلی از خودم ناامید شدم.
بارلو گفت که رژیم غذایی خود را بسیار تغییر داده:
من حواسم را جمع کردم که چیزهایی را که می‌خوردم، سر و سامان بدهم. مشکل از غذاهایی است که دوست دارم مثل غذاهای چینی، چیپس، سرخ‌کردنی‌ها. این غذاها من را مدهوش و از دنیای واقعی خارج می‌کردند که خوب نیست.
20 سلبریتی که کاهش وزن چشمگیری داشتند آخرین اخبار چهره های سینما:

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
ویدئو های مرتبط
موردی نیست.
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...