رونمایی از اخرین وضعیت تغییرات در هیات مدیره پرسپولیس

علیپور می ماند،خبیری می آید

0 9

هیات مدیره و مدیرعامل جدید تیم پرسپولیس طی روزهای آتی معرفی می شوند.

به گزارش سرخ‌نیوز، دو گزینه  بشدت در حال لابی هستند تا به صندلی مدیریت پرسپولیس برسند.با هیچ گزینه ای صحبت جدی نشده.با دکتر دادگان هم هنوز مذاکره مستقیم نشده و او اگر پیشنهاد جدی شود شروطی دارد.برخی گزینه ها منع قانونی دارند و برخی خیر…

 

از هیات مدیره جدید همه رفتنی هستند جز علیپور که وقتی بین رسول پناه و گل محمدی ان مسائل پیش امد با حضور مکرر در تمرینات و پیگیری رفع خواسته های تیم بسیاری از چالش ها را به حداقل رسانده و گل محمدی را هم تا حدودی به ارامش رساند.

 

سمیعی هم از مدیریت استعفا داده و هم نائب رئیسی هیات مدیره و برخلاف اظهارنظر مسجدی که گفته بود سمیعی در هیات مدیره می ماند او تا جایی که ما می دانیم قصد ماندن ندارد.فیاض و مسجدی رفتنی هستند.

 

از جمع اعضای جدید حضور حسین خبیری قطعی است.مدیرعامل جدید دیگر عضو هیات مدیره است.دو عضو اقتصادی و یا یک پیشگسوت و یک عضو اقتصادی دیگر اعضا خواهند بود.احتمال معرفی هیات مدیره وجود دارد اما مدیرعامل تا بازی با الهلال معرفی نخواهد شد.

بیشتر بخوانید:  تغییر محل تمرینات پرسپولیس برای فصل پاییز و زمستان

 

کاش هیات مدیره هم بعد از بازی با الهلال معرفی شوند تا مبادا این ارامش بهم بریزد.مهمترین نکته این است که تیم ساپورت مالی شود.پرسپولیس ۳ماه و نیم است عملا کارگزار ندارد و سرخ ها ۴۰درصد طلب دارند و پبش پرداخت هم نگرفته‌اند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.