دوئل میلیاردرها در پاریس؛ گران‌ترین بازی جهان

0 53

بازی امشب پی اس جی برابر منچسترسیتی یک جدال 2 میلیارد یورویی است.

به گزارش سرخ نيوز،  امشب در پارک دو پرنس شاهد جدال میلیاردرها هستیم. پی اس جی برابر سیتی، دو باشگاه متمول که تحت مالکیت دولت های قطر و امارات قرار دارند. تیم هایی پر از ستاره و فوق ستاره که به دنبال نخستین قهرمانی شان در چمپیونزلیگ هستند.

طبق آمار و ارقام وبسایت تراسنفرمارکت، ارزش تیم منچسترسیتی 1005 میلیون یورو تخمین زده شده و برای پی اس جی این رقم 997.25 میلیون یورو است. به عبارتی مجموع ارزش بازیکنان دو تیم 2 میلیارد یورو است.

پی اس جی و سیتی تابستان شلوغی داشتند و به خوبی خود را تقویت کرده اند. هر دو قهرمانی اروپا را می خواهند و هزینه ای که برای این مهم کرده اند، باورنکردنی جلوه می کند. منچسترسیتی برای جک گریلیش 117.5 میلیون یورو هزینه کرد که گران ترین خرید تابستان 2021 بود.

کیلیان امباپه ارزشمندترین بازیکن دیدار امشب است. در وبسایت ترانسفرمارکت ارزش امباپه 160 میلیون یورو تخمین زده شده است و نیمار و مسی هم 100 و 80 میلیون یورو ارزش گذاری شده اند. در واقع مثلث خوفناک پی اس جی در مجموع 340 میلیون یورو می ارزد. در جبهه سیتی هم به کوین دی بروینه 100 میلیون یورویی و رحیم استرلینگ و فیل فودن 80 میلیون یورویی می رسیم که روی هم 270 میلیون یورو ارزش دارند.

بیشتر بخوانید:  واکنش عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به قرارداد 40 میلیاردی امیر قلعه نویی

لیونل مسی که برابر لیون مصدوم شده بود، دیروز بدون مشکل با تیم تمرین کرد ولی مشخص نیست امروز از ابتدا بازی خواهد کرد یا خیر. شواهد از این قرار است که مسی می تواند از شروع در میدان باشد که بدون شک بر جذابیت های بازی می افزاید. در مورد مارکو وراتی اما به نظر نمی رسد فعلا شرایط حضور در ترکیب ثابت را داشته باشد.

روز گذشته پپ گورادیولا در نشست خبری خود آرزو کرد که مسی به میدان برود و بهترین فوتبالش را نیز به نمایش بگذارد.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.