آقایی: بدترین روز پرسپولیس به بهترین روز الهلال خورد

0 15

هافبک سابق تیم فوتبال پرسپولیس به دنبال شکست سنگین این تیم در لیگ قهرمانان آسیا تأکید کرد، فصل سختی در انتظار سرخپوشان خواهد بود.

به گزارش سرخ نیوز، عباس آقایی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره شکست پرسپولیس برابر الهلال عربستان گفت: نکته روشن در این بازی نمایش بی‌نقص الهلال بود. آنها طوری بازی کردند که برابر پرسپولیس با شایستگی به پیروزی رسیدند. البته این باخت برای ما و هواداران پرسپولیس ناراحت‌کننده بود، ولی مطمئناً چیزی از ارزش‌های پرسپولیس کم نمی‌شود. پرسپولیس همان تیمی است که در پنج فصل پیاپی قهرمان ایران شد و در لیگ قهرمانان آسیا با وجود سختی‌های فراوان درخشید و دو بار به فینال رسید.

وی ادامه داد: گاهی اوقات بزرگترین تیم‌های دنیا هم با یک روز بد مواجه می‌شوند و پرسپولیس هم در روز بدش به بهترین روز الهلال خورد. به‌عنوان مثال هیچکس نمی‌تواند توانایی فوتبالیستی مثل مهدی ترابی را انکار کند و او قبلاً ثابت کرده که چه فوتبالیست توانمندی است، ولی در مسابقه شنبه شب نتوانست مثل روزهای خوب خودش باشد. این موضوع در مورد بسیاری از بازیکنان پرسپولیس هم صدق می‌کرد.

بیشتر بخوانید:  پرسپولیسی ها ایران را ترک کردند

آقایی با بیان اینکه تیم‌های ایرانی فاصله زیادی با برخی تیم‌های عربی و شرق آسیا دارند، تصریح کرد: شما می‌بینید که بحث امکانات و استفاده از فوتبالیست‌های باکیفیت خارجی چقدر مهم است و آنها چگونه تفاوت‌ها را رقم می‌زنند. از طرفی تیم‌های ایرانی معمولاً در جریان مسابقات لیگ قهرمانان آسیا چند بازیکن تأثیرگذار خودشان را هم از دست می‌دهند که این موضوع می‌تواند پیامدهای منفی داشته باشد.

وی در مورد آینده پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس پنج سال پی در پی قهرمان شد و طبیعتاً حفظ چنین شرایطی نمی‌تواند آسان باشد به ویژه اینکه رقیبان پرسپولیس هم خودشان را تقویت کرده‌اند. بدون شک فصل سختی در انتظار پرسپولیس خواهد بود، ولی این تیم همچنان از لحاظ فنی این پتانسیل را دارد که بتواند در فصل آینده نیز به‌عنوان یکی از مدعیان جدی قهرمانی خودش را مطرح کند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.