علیزاده: اگر آلومینیوم با منشا توافق کرده بود چرا بلیت هواپیمایش را ما گرفتیم؟

با هیچ مبلغی هیچ بازیکنی را وسوسه نکردیم

0 17

معاون ورزشی باشگاه مس رفسنجان گفت: ما در جذب منشا کار غیراخلاقی نکردیم و قبل از باشگاه آلومینیوم مذاکره با این بازیکن را آغاز کرده بودیم.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از میزان؛ علی علیزاده در مورد اعتراض باشگاه آلومینیوم اراک به قرارداد باشگاه مس رفسنجان با گادوین منشا اظهار داشت: نمی‌دانم آلومینیوم به چه چیزی اعتراض دارد؟ ما باشگاهی نیستیم که کار غیراخلاقی انجام دهیم. قبل از این که آلومینیوم با این بازیکن مذاکره کند ما با مدیر برنامه‌هایش صحبت کرده بودیم. حتی پیام صوتی از منشا در ایتالیا دارم که برای پیوستن به باشگاه مس رفسنجان تمایل دارد. از این رو هماهنگی‌های لازم را انجام دادیم که وقتی به ایران آمد صحبت‌هایمان را نهایی کنیم. گویا در همان مسیری که من در حال مذاکره با این بازیکن و مدیر برنامه‌هایش بودم باشگاه آلومینیوم اراک هم درخواست داده بود.

وی در پاسخ به اظهارات محرابی که مدعی شده بود باشگاه آلومینیوم در قرارداد با منشا کار غیراخلاقی کرده است گفت:خدا را شاهد می‌گیرم ما زودتر مذاکره کردیم. من نمی‌دانم آلومینیوم چه اقداماتی انجام داده، اما ویزای این بازیکن را ما از فرودگاه گرفتیم و کار‌های انتقالش به ایران را انجام دادیم. اگر این بازیکن قرار بود برای آلومینیوم به ایران بیاید چرا برایش بلیت نگرفتند؟ چرا ترانسفر نفرستادند از فرودگاه او را به باشگاه بیاورد. طبیعی است که دو باشگاه هم زمان با یک بازیکن مذاکره کنند؛ باشگاه ما اخلاقمدار است.

بیشتر بخوانید:  قرارداد بازیکن پرسپولیس در رسانه و جام‌های قهرمانی در قهوه‌خانه + ویدیو

*باید ببینیم انصاری ۲۰ روزه به تمرینات بر می‌گردد یا نه

معاون ورزشی باشگاه مس رفسنجان با اشاره به اینکه هیچ مبلغ کلانی به این بازیکن پیشنهاد ندادند و سقف تعیین شده در باشگاه در مورد تمام قرارداد‌ها رعایت می‌شود تاکید کرد: دنبال این چیز‌ها نیستیم. بازیکن و مدیر برنامه‌هایش تمایل داشتند، منشا فصل بعد در باشگاه ما باشد. نه بحث مالی کلانی در میان بود و نه کار غیراخلاقی رخ داد. ما با او مذاکره کردیم و او با ما قرارداد بست. نمی‌دانم چرا بحث مالی در مورد تیم ما همیشه مطرح می‌شود. قبلاً هم گفتم که یک چارت برای قرارداد‌ها داریم و هیچ وقت بر خلاف این چارت پیش نمی‌رویم.

علیزاده در مورد جا‌های خالی باشگاه مس رفسنجان تصریح کرد: ۵ سهمیه بزرگسالان خالی داریم که اگر ربیعی بخواهد کمیته فنی در مورد درخواستش بحث می‌کند و در صورت تایید مطابق با درخواست ربیعی اقدام می‌کنیم. اگر او بخواهد حتماً اقدام خواهیم کرد؛ همانطور که منشا را خواست و ما برایش خریدیم. در مورد انصاری هم باید پرونده را بررسی کنیم. باید ببینیم این بازیکن ۲۰ روزه به تمرینات بر می‌گردد یا خدایی نکرده شش ماهه بهبود می‌یابد. اگر مصدومیت او طولانی شود باید در دفاع حتماً بازیکن جذب کنیم، اما خیالمان راحت است هیچ کار غیراخلاقی انجام نداده‌ایم.

بیشتر بخوانید:  رسمی: ریکاردو ساپینتو از استقلال جدا شد

*نیمکت سپاهان به خودی خود یک تیم کامل است

وی در مورد شکست مقابل سپاهان در هفته اول لیگ برتر گفت: تیم ما روحیه خود را حفظ کرده و از این شکست ناراحت نیستیم، چون مقابل تیمی باختیم که امسال قهرمان ایران است. دقیقه ۸۰ دو بازیکن ملی را با دو بازیکن ملی دیگر تعویض می‌کند. این نشان از قدرت سپاهان و مهره‌های تاثیرگذاری است که به خدمت گرفته است. نیمکت سپاهان به خودی خود یک تیم کامل است. امسال سپاهان قهرمان است و من از حالا این را گفتم؛ باید واقع گرا باشیم.

معاون ورزشی باشگاه مس رفسنجان با اشاره به بازی فردا مقابل شهر خودرو خاطرنشان کرد: این هفته با شهر خودرو بازی داریم و می‌دانیم بازی سختی است چرا که در شروع لیگ همه بازی‌ها سخت است. تیم‌ها به شرایط آرمانی نرسیده‌اند و برای رسیدن به سر و شکل واقعی به زمان نیاز داریم. امیدوارم فردا بازی خوب و روانی انجام دهیم. سعی می‌کنیم سه امتیاز را گرفته و برنده زمین باشیم چرا که باید در این هفته‌های اول امتیازات لازم را کسب کنیم.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.