آیا باشگاه به دنبال سورپرایز است؟

معمای عدم حضور تاجیک‌ها در تمرین؛

0 106

دلیل عدم معارفه و حضور بازیکنان تاجیکستانی در تمرین برای هواداران و اصحاب رسانه به یک معما تبدیل شده است.

به گزارش سرخ نیوز؛ بازیکنان تاجیکستانی، قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ایران قرارداد خود را با تیم استقلال تاجیکستان فسخ کرده و به عنوان بازیکن آزاد به پرسپولیس پیوستند بنابراین عقد قرارداد با آنها هیچ منعی ندارد. حضور آنها در تمرین پرسپولیس هم نمی تواند هیچ منع قانونی داشته باشد چرا که این دو بازیکن با رضایت باشگاه قبلی خود قراردادشان را فسخ کرده اند.

باشگاه اما دلیل قانع کننده ای برای عدم حضور آنها در تمرینات ارائه نکرده است. دیروز خبر دادیم مسئولین فدراسیون به مدیران باشگاه پرسپولیس دستور داده اند که این دو بازیکن تا باز شدن پنجره نقل و انتقالات در تمرین شرکت نکنند.

سرخ نیوز در همین راستا با رسول باختر کارشناس حقوقی گفت و گو کرد؛ وی گفت: هیچگونه منعی برای حضور بازیکن در تمرین وجود ندارد چرا که آنها تحت قرارداد با تیمی نیستند.

به همین جهت خبرنگار سرخ نیوز مجددا از مسئولین باشگاه پیگیری کرد و متوجه شدیم که فدراسیون دستوری به آنها نداده و علت عدم حضور صفروف و هنانوف در تمرین توصیه فدراسیون فوتبال نبوده است.

بیشتر بخوانید:  زمان بازی استقلال مقابل ذوب آهن تغییر کرد

سرخ نیوز به دلیل انتشار این خبر از فدراسیون فوتبال عذرخواهی می کند؛ البته یک مقام مسئول در باشگاه چنین صحبت هایی با ما داشت که ما نیز آن را بازتاب دادیم اما حالا یک مقام مطلع تر عنوان می کند گه هرگز چنین چیزی نبوده و شاید اشتباهی در بیان موضوع صورت گرفته است.

حال باید پرسید این دو بازیکن چرا در تمرین شرکت نمی کنند؟ تنها مانعی که می تواند علت عدم حضور آنها در تمرینات باشد این است که باشگاه مبلغ رضایتنامه آنها را هنوز به تیم تاجیکستانی پرداخت نکرده باشد که البته این امر نیز بعید به نظر می رسد چرا که رضایتنامه آنها مبلغ بسیار کمی بوده و به طور کلی هزینه رضایتنامه و عقد قرارداد با این دو بازیکن تاجیک جمعا ۲۰۰ هزاردلار هم نمی شود.

در این میان به نظر می رسد که باشگاه می خواهد بعد از باز شدن پنجره آنها را معارفه کرده و به تمرین بفرستد. مدیریت پرسپولیس برای پرداخت مطالبات کالدرون اقدام کرده و هرچند که زمان مشخصی برای تسویه حساب با کالدرون اعلام نشده اما به نظر می رسد که آنها امیدوار هستند این واریزی با غلبه بر تحریم ها ظرف امروز و فردا به حساب مرد آرژانتینی بنشیند. آیا باشگاه به دنبال سورپرایز است؟

بیشتر بخوانید:  گل اول پرسپولیس مقابل مس رفسنجان توسط گیورگی گولسیانی (پنالتی)
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.