شمارش معکوس آغاز شد/ احتمال معرفی مدیرعامل و هیئت مدیره در روز یکشنبه

0 150

گفته می شود هیئت مدیره پرسپولیس هفته آینده توسط وزیر ورزش معرفی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، معرفی هیئت مدیره پرسپولیس پس از گذشت سه ماه از استعفای جعفر سمیعی، خواسته و توقع اصلی هواداران پرسپولیس است.
طی این مدت باشگاه در شرایط بلاتکلیفی قرار داشت.
چرا که مجید صدری به مدت سه ماه به عنوان سرپرست باشگاه منصوب شده بود؛ و به رغم پایان این دوره، هنوز مدیرعامل پرسپولیس انتخاب و معرفی نشده است.
مطلع شدیم یکی از اصلی ترین دلایل تاخیر در معرفی مدیرعامل، پرونده گابریل کالدرون و مسئله تسویه حساب با اوست.
تاخیر در آخرین واریزی باشگاه به مبلغ ۴۰۰ هزار دلار و خطر بلوکه شدن آن، سجادی را بر آن داشت تا این پرونده را به صدری واگذار کند و پس از تعیین تکلیف این واریزی ها، معرفی هیئت مدیره و مدیرعامل صورت بگیرد.
طبق گفت و گو با یکی از مقام های ارشد باشگاه، واریز مبالغ طی روز های گذشته به اتمام رسیده و فقط ۱۵۰ هزار دلار آن اعلام وصول نشده است.
حتی یک مقام دیگر باشگاه اعلام کرد که کمتر از ۱۰۰ دلار از واریزی ها اعلام وصول نشده و پنجره پرسپولیس طی روزهای آتی باز خواهد شد. وی عنوان کرد که امکان دارد طی روزهای پنج شنبه و جمعه آخرین واریزی ها هم اعلام وصول شود.
با این اوصاف حمید سجادی نیز هیئت مدیره جدید را به زودی معرفی و منصوب خواهد کرد.
یک منبع خبری آگاه و نزدیک به وزارت ورزش به خبرنگار سرخ نیوز گفت: احتمال دارد که روز یکشنبه یا دوشنبه هیئت مدیره جدید معرفی و در پی آن مدیرعامل نیز مشخص شود.
صدری هنوز شانس اندکی برای انتصاب دارد، اما امکان تغییرات نیز بالاست و باید دید سجادی که صحبت از گزینه های متفاوت کرده بود، کدام یک را به عنوان مدیرعامل پرسپولیس برمی گزیند.
وزرات ورزش برای حفظ ظاهر، هیئت مدیره را معرفی می کند و متعاقبا مدیرعامل توسط اعضای هیئت مدیره و با تأیید سجادی مشخص خواهد شد.
از علیپور، خبیری، صدری و مدیرعامل جدید، به عنوان ترکیب هیئت مدیره ای که مدنظر سجادی است نام برده می شود. یک پیشکسوت نیز به این تیم اضافه خواهد شد.
آیا این خبرها و نقل قول های مسئولان رخ خواهد داد و روز یکشنبه یا دوشنبه شاهد معرفی کادر مدیریتی پرسپولیس خواهیم بود؟

بیشتر بخوانید:  گل دوم بارسلونا به رئال مادرید توسط فرانک کسیه
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.