بلای پارس جم را بر سر پیکان آوردند

همه در خدمت استقلال!

0 23

ظاهرا برخی به دنبال تکرار تاریخ برای استقلال هستند.

به گزارش سرخ نیوز، زمزمه لغو دیدار تیم های استقلال و پیکان در یک هشتم نهایی جام حذفی یادآور لغو بازی آبی پوشان پایتخت مقابل پارس جنوبی است.

*خاطره بازی با پارس جنوبی تداعی شد!
تیم‌ های پارس جنوبی جم و استقلال باید در هفته بیست و سوم لیگ برتر نوزدهم فوتبال ایران روز یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ به مصاف یکدیگر می رفتند اما به دلیل اینکه طبق گفته پزشک استقلال تست کرونای ۱۳ نفر از بازیکنان استقلال مثبت اعلام شد و این تیم از رفتن به جم خودداری کرد، در نهایت این دیدار لغو شد.
در حالی که استقلالی ها مدعی بودند تست کرونای ۱۳ نفر از بازیکنان شان مثبت اعلام شده مشخص شد فقط تست کرونای ۹ نفر مثبت بوده و چهار بازیکن استقلال، تست کرونای شان منفی اعلام شد و این شواهد نشان می داد که کرونایی های استقلال از معیار تعیین شده ۲۵ درصد کمتر هستند. آرش رضاوند، مهدی قایدی، حسین پورحمیدی، مسعود ریگی و محمد دانشگر برخی از افرادی بودند که اسامی شان در لیست کرونایی های استقلال برای بازی مقابل پارس جنوبی جم  آورده شده بود در حالی که این بازیکنان برای دیدار مقابل تراکتور در کنار تیم حضور داشتند! همین بازیکنانی که با قرار دادن اسم شان در لیست کرونایی ها دیدار مقابل پارس جنوبی جم را به تعویق انداختند، ناگهان بهبود پیدا کرده و در بازی هفته بعد مقابل تراکتور در زمین حضور پیدا کردند.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی بارسلونا 2 رئال مادرید 1 - الکلاسیکو

*استقلال بعد از تقویت به مصاف پیکان می رود!
۱۴ تیم طی دیروز و امروز مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی را پیش از آغاز نقل و انتقالات زمستانی نیم فصل و در شرایط کاملا برابر برگزار می کنند اما استقلالی ها که بار دیگر مدعی هستند تست کرونای تعداد زیادی از بازیکنان تیم شان مثبت شده به مصاف پیکان نمی روند. این بدین معناست که شاگردان فرهاد مجیدی با لغو این بازی، زمانی به مصاف پیکان خواهند رفت که تیم شان در نقل و انتقالات زمستانی تقویت شده و بنابراین باز هم شاهد آن خواهیم بود که یک تیم شرایط متفاوتی را نسبت به سایر تیم ها تجربه می کند. بازهم تبعیض و بی عدالتی، بازهم استقلال!

 

مرجان گلچین

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.