گل‌محمدی: کارد به استخوان پرسپولیس رسیده/وضعیت زمین‌های مسابقات واقعاً افتضاح است

0 19

سرمربی پرسپولیس گفت: در جام حذفی موضوعی که خیلی مهم است داشتن تمرکز خوب و گل نخوردن است.

به گزارش سرخ نیوز، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از برتری 3 بر صفر مقابل ذوب‌آهن در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار د‌اشت: در جام حذفی موضوعی که خیلی مهم است داشتن تمرکز خوب و گل نخوردن است. در بخش دفاعی خیلی خوب دفاع کرده و موقعیتی به حریف ندادیم. توانستیم از فرصت‌های مان هم خوب استفاده کرده و بازی را برنده شویم. شاهد صحنه‌های خوبی در این مسابقه بودیم که بچه‌های ما خالق آنها بودند. این برد را به هواداران تبریک گفته و از همه بچه‌ها که با وجود سختی‌ها و مشکلات‌شان فداکاری و از خودگذشتگی دارند، تشکر می‌کنم.

وی افزود: امروز شاهد صحنه‌های خیلی خوبی از فوتبال بودیم که خالقش بچه‌های ما بودند. این برد را به هواداران عزیزمان تبریک می‌گویم. از همه بچه‌ها با تمام مشکلات و سختی‌هایی که دارند تشکر می‌کنم بابت از خودگذشتگی و فداکاری‌شان برای تیم. هیچوقت نتوانستیم حق این بچه‌ها را بدهیم و زحمات‌شان تشکر کنیم. امسال سال عجیب و غریبی برای تیم ما بود. این همه بی‌تفاوتی نسبت به تیم جای تأسف دارد. امیدوارم مشکلات بچه‌ها در این هفته برطرف شود. من این هشدار را به باشگاه می‌دهم. اگر این اتفاق نیفتد وارد یک فاز بحران در تیم خواهیم شد. امیدوارم این مشکلات حل شود و بچه‌ها بتوانند با آرامش بهتری لیگ را ادامه دهند.

بیشتر بخوانید:  سانسور سریال پژمان: صدا و سیما نام عادل را هم حذف کرد

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: امروز دور دوم جام حذفی بود از صعودمان به مرحله بعدی خوشحال هستم و امیدوارم در ادامه هم با آرامش بیشتر و تمرکز بهتر و رفع مشکلات بچه‌ها کار کنیم. واقعاً کار خیلی سخت شده و به قول معروف کارد به استخوان پرسپولیس خورده است. امیدوارم توجه و اهتمام بیشتری به حل مشکلات بچه‌ها داشته باشند.

گل‌محمدی در خصوص عملکرد بازیکنان تاجیکستانی پرسپولیس در دقایقی که به زمین رفتند، توضیح داد: آنها بازیکنان جوان، آینده‌داری هستند با توجه به سن کم‌شان می‌توانند برای آینده باشگاه بازیکنان خوبی باشند. در مجموع هم شروع خوبی داشتند. پرسپولیس مجموعه‌ای خوب از بازیکنان با تجربه و جوان است. امروز هم جوانان ما عملکرد خوبی داشتند و بازی به سمتی پیش رفت که خودمان انتظار داشتیم. توانستیم خیلی خوب موقعیت‌سازی کنیم و فضایی شد تا از نفرات جوان استفاده کنیم.

وی در خصوص وضعیت بازیکنان ورودی و خروجی پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی گفت: در این مورد صحبت زیادی ندارم.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی مس رفسنجان 0 پرسپولیس 1

سرمربی پرسپولیس درباره وضعیت چمن ورزشگاه فولادشهر اصفهان عنوان کرد: بازی کردن در این زمین واقعاً سخت بود تا جایی که می‌توانستیم روی زمین کار کردیم اما خیلی از دقایق مجبور شدیم بازی بلند انجام دهیم. امسال زمین مسابقات خیلی خراب شده و متأسفانه هر سال این وضعیت به جای بهتر شدن بدتر می‌شود. مشخص است مدیریت خوبی در بحث امکانات وجود ندارد و هر تیمی هر زمینی را که بخواهد معرفی می‌کند بدون اینکه استانداردهای فوتبالی در این زمین رعایت شود. البته این موضوع را کلی می‌گویم و بحث من فقط ورزشگاه فولادشهر نیست. با این وجود وضعیت زمین‌های مسابقات واقعاً افتضاح است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.