بنگر: با شرایط فعلی پرسپولیس، باید سرتا پای یحیی و بازیکنان را از طلا گرفت/ پرسپولیس در نتیجه‌گیری عالی عمل کرده

0 26

مدافع سابق سرخپوشان گفت: پرسپولیس مشکلات مالی شدیدی دارد، مطالبات بازیکنان هنوز پرداخت نشده و پنجره نقل و انتقالاتی تیم هم که دوباره بسته شده ولی با همه این شرایط تیم هنوز مدعی قهرمانی است و کادرفنی و بازیکنان کار بزرگی انجام داده‌اند

محسن بنگر در گفت‌وگو با سرخ‌نیوز؛ از عملکرد پرسپولیس مقابل فولاد تمجید کرده و اظهار داشت: پرسپولیس مقابل فولاد بازی خوبی به نملیش گذاشت و ۳ امتیاز مهم را به دست آورد. به طور کلی تیم در نیم‌فصل نخست با در نظر گرفتن تمام مشکلاتی که داشت، در نتیجه‌گیری خوب عمل کرده و جزو مدعیان اصلی قهرمانی است. 

وی تصریح کرد: خیلی‌ها پرسپولیس انتقاد می‌کنند اما تیم با تمام مشکلاتش باز هم صدر جدول است. به هر حال پس از ۵ قهرمانی متوالی توقعات از پرسپولیس بالاست اما تیم با وجود مشکلات شدید مالی و مدیریتی، نتایج خوبی به دست آورده و جزو دو تیم اول جدول است و پرسپولیس با ادامه این روند جزو مدعیان اصلی قهرمانی خواهد بود. 

کاپیتان سابق سرخپوشان با اشاره به بسته شدن دوباره پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس، خاطرنشان کرد: متاسفانه عدم ثبات مدیریتی باعث تلنبار شدن بدهی‌های مالی در پرسپولیس شده و هر مدیری که می‌آید، چون می‌داند که نهایتاً یک یا دو سال مدیرعامل خواهد بود، بدون توجه به تعهدات قبلی بدهکاری جدیدی به وجود می‌آورد و همین مسئله باعث تلنبار شدن بدهی‌ها شده است. وزارت ورزش به عنوان متولی باشگاه باید یک فکر اساسی به حال این بدهی‌ها کند و یک مدیر را به کار بگیرد که حداقل ۴ یا ۵ سال زمان در اختیار داشته باشد و بتواند برای باشگاه برنامه‌ریزی کند. 

بیشتر بخوانید:  عصبانیت بی سابقه مدافع پرسپولیس: قسم می خورم اگر داور پنالتی می گرفت زنده بیرون نمی رفت!

مدافع سابق پرسپولیس گفت: کسانی که از یحیی و پرسپولیس انتقاد می‌کنند، یا از فوتبال چیزی نمی‌دانتد و یا دنبال ضربه زدن به تیم هستتد. با این مشکلاتی که پرسپولیس دارد، همین که تیم جزو  مدعیان اصلی لیگ است، باید سر تا پای یحیی و کادرفنی و بازیکنان را از طلا گرفت. پرسپولیس مشکلات مالی شدیدی دارد، مطالبات بازیکنان هنوز پرداخت نشده و پنجره نقل و انتقالاتی تیم هم که دوباره بسته شد، ولی با همه این شرایط تیم هنوز مدعی قهرمانی است و کادرفنی و بازیکنان کار بزرگی انجام داده‌اند. هر تیمی شرایط پرسپولیس را داشت، در انتهای جدول می‌جنگید اما پرسپولیس جزو مدعیان قهرمانی است و این نشان دهنده شخصیت بزرگ‌این تیم است.

بهار آزاد

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.