محمد: پرسپولیس می‌تواند رامین را به اوج برگرداند؛ برای قهرمانی باید متحد باشیم/امیدوارم یک مهاجم خوب جذب شود 

0 38

پیشکسوت سرخپوشان گفت: پرسپولیس نیاز شدیدی به مهاجم دارد و امیدوارم حداقل بتوانند از سهمیه آزاد استفاده کنند و یک مهاجم خارجی خوب جذب شود. 

علیرضا محمد در گفت‌وگو با سرخ‌نیوز، درباره عملکرد پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: نقل و انتقالات نیم‌فصل حساس‌ترین مقطع لیگ است و همه تیم‌ها تلاش می‌کنند تا نقاط ضعف‌شان را پوشش دهند و برای نیم‌فصل دوم آماده شوند اما پرسپولیس در نیم‌فصل هم مثل تابستان گذشته، نقل و انتقالات خوبی را پشت سر نگذاشت و تیم تقویت نشد. 

وی تصریح کرد: پرسپولیس نیاز شدیدی به مهاجم دارد و امیدوارم حداقل بتوانند از سهمیه آزاد استفاده کنند و یک مهاجم خارجی خوب جذب شود. 

پیشکسوت سرخپوشان با اشاره به بازگشت رضاییان به پرسپولیس، خاطرنشان کرد: خرید رضاییان تنها اتفاق مثبت پرسپولیس در نقل و انتقالات بود و رامین‌ می‌تواند به تیم کمک کند. برگشت رامین به پرسپولیس به نفع خود او هم هست و می‌تواند اینجا دوباره به روزهای اوجش بازگردد. رامین از جنس خود پرسپولیس است و تجربه بازی کردن با سایر بازیکنان تیم را دارد و  همین نکته به هماهنگی او با تیم کمک شایانی خواهد کرد. 

بیشتر بخوانید:  مدافع بایرن می خواهد همین امروز شاگرد ژاوی شود!

محمد درخصوص روند پرسپولیس در نیم‌فصل دوم لیگ برتر گفت: همه لیگ برای جلوگیری از قهرمانی مجدد پرسپولیس بسیج شده‌اند و این امر کاملاً واضح است که هر کاری می‌کنند تا پرسپولیس نتیجه نگیرد. پرسپولیس خیلی تنهاست و باید در چند جبهه با مشکلات داوری، وزارت ورزش،فدراسیون و کمیته انضباطی بجنگد. ما اگر می‌خواهیم قهرمان شویم باید اتحاد داشته باشیم و از کادرفنی و بازیکنان حمایت کنیم تا قهرمانی ششم را به دست بیاوریم.

بهار آزاد

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.