تمرینات اختصاصی سه پرسپولیسی ادامه دارد

0 48

تمرین پرسپولیس ۶۰ دقیقه به طول انجامید و به جز امید عالیشاه و سیامک نعمتی که به دلیل مصدومیت در اختیار کادر پزشکی قرار دارند، علیرضا ابراهیمی هم اختصاصی تمرین کرد.

به گزارش سرخ نیوز؛ تمرین امروز (پنج‌‎شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۲ در زمین نفت تهرانسر آغاز شد.

*پیش از شروع تمرین، حسین کلانی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در جمع سرخپوشان حضور یافت و دقایقی با بازیکنان و اعضای تیم به گفتگو پرداخت.

*در جریان این دیدار، حسین کلانی از تلاش بازیکنان تقدیر کرد و برای آن‌ها در بازی‌های آینده، آرزوی موفقیت نمود و در طول تمرین هم، خوش و بشی با افشین پیروانی و اعضای کادر فنی داشت و با حضور در جمع سرخپوشان، به اعضای تیم روحیه داد.

*تمرین با گرم کردن بدن‌ها زیر نظر مربی بدنساز تیم آغاز شد و آقاوسط در قالب سه گروه در دستور کار قرار گرفت. در بخش‌های بعدی هم، پاسکاری تحت فشار و فوتبال درون تیمی در برنامه بود که زیر نظر کادر فنی انجام شد.

*تمرین امروز ۶۰ دقیقه به طول انجامید و به جز امید عالیشاه و سیامک نعمتی که به دلیل مصدومیت در اختیار کادر پزشکی قرار دارند، علیرضا ابراهیمی هم اختصاصی تمرین کرد و سایر بازیکنان بدون مشکل در تمام مراحل تمرین حضوری فعال داشتند.

بیشتر بخوانید:  پاسخ اسماعیلی فر به یک شایعه؛ افتخار می کنم که در پرسپولیس هستم

*در طول تمرین، بازیکنان با روحیه و شادابی بالایی، بخش‌های مختلف برنامه‌های کادر فنی را انجام دادند و به لحاظ بدنی هم خوب ظاهر شدند و برای بازی روز جمعه برابر آلومینیوم اراک آماده نشان دادند.

تیم فوتبال پرسپولیس فردا آخرین جلسه تمرینی خود را برگزار و پس از آن راهی اردوی پیش از بازی خواهد شد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.