درخشش ستاره‌های پرسپولیس و حسرت بزرگ

0 42

درخشش مهاجمان سابق پرسپولیس در لیگ پرتغال حسرت غیبت شان در دو فینال مهم آسیایی را بیش از پیش پررنگ کرده است.

به گزارش سرخ نیوز، دو مهاجم سابق تیم پرسپولیس در هفته بیست و دوم لیگ پرتغال درخشش چشمگیری داشتند تا بار دیگر حسرت نبودشان در جمع سرخپوشان پایتخت بیشتر حس شود.

مهدی طارمی در بازی برابر اسپورتینگ لیسبون یک گل و یک پاس گل داد تا در شب تساوی دو – دو تیمش روی هردو گل پورتو نقش داشته باشد. علی علیپور نیز در دیدار مقابل آروکا برای ماریتیمو دبل کرد و بسیار درخشان ظاهر شد.

با درخشش دو مهاجم پیشین پرسپولیس شاید حسرت غیبت شان در دو فینال لیگ قهرمانان که فرصتی طلایی برای قهرمانی آسیا محسوب می شد بیش از هرزمانی حس شود.

مهدی طارمی در میانه های لیگ هفدهم و با اتمام محرومیت ۴ ماهه اش، راهی الغرافه قطر شد؛ بعدها حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل وقت پرسپولیس فاش کرد خروج طارمی از جمع سرخپوشان پایتخت به دستور مسعود سلطانی فر و در پی اتفاقات رخ داده در مراسم بهترین های لیگ شانزدهم بود که مهاجم پرسپولیس ترجیح داد جایزه بهترین بازیکن سال را از دستان سیدجلال حسینی دریافت کند.

بیشتر بخوانید:  پرسپولیس با امیدها مقابل فولاد!

علی علیپور نیز با بی تدبیری مدیران وقت از پرسپولیس جدا شد؛ بعد از صعود سرخ ها به فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ و محرومیت آل کثیر پیش از دیدار با النصر وقتی پرسپولیس در غیاب امیری و پهلوان مقابل اولسان قرار گرفت جای خالی علیپور بیش از هرزمان دیگری حس شد. درست مثل حسرت غیبت طارمی در فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸.

مرجان گلچین

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.