قرارداد مهدوی کیا با تیم امید رسما به ثبت رسید

0 56

مهدی مهدوی‌کیا قراردادش با تیم امید را رسماً ثبت کرد

به گزارش سرخ نیوز، مهدی مهدوی‌کیا که در مسابقات مقدماتی جام آسیا سرمربی تیم امید بود و موفق شد تیم ایران را با صدرنشینی به این رقابت‌ها هدایت کند، حالا چالش جدیدی را همراه تیم امید تجربه خواهد کرد.

 

در شرایطی که شایعاتی پیرامون قطع همکاری مهدوی‌کیا و تیم المپیک شنیده می‌شد، روز گذشته حسن کامرانی‌فر دبیرکل فدراسیون از ادامه همکاری طرفین خبرداد و حالا امروز خبر آمده که قرارداد او به صورت رسمی ثبت شده است.

 

مهران شدیدی پور در تیم المپیک دستیار مهدوی‌کیا خواهد بود و همچنین قرار است یک مربی خارجی به همراه مربی دروازه‌بان‌ها و بدنساز ایرانی به جمع کادرفنی ملحق شوند.

 

مهدوی‌کیا نیز پس از پیشنهاد فدراسیون اعلام کرده بحث او کمک به تیم زیر 23 سال است و مسئله مالی اولویتش نیست و از همین‌رو حاضر به کاهش یک سوم قراردادش شد. این قرارداد به صورت ریالی تنظیم شده تا وضعیت کادر فنی تیم زیر 23 سال نهایی شود.

 

تیم امید ایران با هدایت مهدوی‌کیا از فروردین ماه اردوی تدارکاتی خود را آغاز می‌کند و احتمالا یک دیدار تدارکاتی از بین دو تیم بلاروس یا عراق نیز در برنامه خود خواهد داشت.ایران خود را آماده بازیهای جام آسیا در خرداد ماه می‌کند

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.