کلانی: مهدوی‌کیا مایه افتخار ایران در جامعه جهانی فوتبال است

0 34

پیشکسوت پرسپولیس گفت: مهدوی‌کیا با کاهش دستمزدش حرکت بزرگ و قابل احترامی انجام داده و فقط به دنبال خدمت به جوانان این مملکت است.

حسین کلانی در گفت‌وگو با سرخ‌نیوز، از حضور مهدوی‌کیا در راس کادرفنی تیم ملی امید ابراز خوشحالی کرده و اظهار داشت: مهدوی‌کیا یکی از بزرگان فوتبال ماست که تمام وجودش را برای خدمت به فوتبال و جوانان کشور گذاشته است. مهدوی‌کیا مقابل حواشی که برایش ایجاد کردند، عاقلانه برخورد کرد و بدون توجهی به حواشی در کمال صداقت کارش را انجام می‌دهد. مهدوی‌کیا یکی از پیشکسوتانی است که باعث افتخار ایران در جامعه جهانی فوتبال است و برای او آرزوی موفقیت دارم. 

وی تصریح کرد: مهدوی‌کیا سال‌ها در تیم‌های مختلف هامبورگ مربیگری کرده و تجربه بالایی دارد. مهدوی‌کیا تنها لژیونری بود که در یک تیم آلمانی کاپیتان بوده و این نشان دهنده پتانسیل بالای مدیریت اوست. 

پیشکسوت پرسپولیس با تمجید از حرکت مهدوی‌کیا درباره کاهش دستمزدش افزود: مهدوی‌کیا مبلغ دستمزدش را به یک‌سوم کاهش داده و هیچ توقع آنچنانی ندارد و تنها به دنبال ایجاد امکانات مورد نیاز برای تیمش است.  مهدوی‌کیا با کاهش دستمزدش حرکت بزرگ و قابل احترامی انجام داده و فقط به دنبال خدمت به جوانان این مملکت است.

بیشتر بخوانید:  مهدی طارمی میهمان ویژه تمرین گل گهر سیرجان

بهار آزاد

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.