بادامکی: پرسپولیس مقابل مس کیفیت بالایی از خود نشان داد/ عبدی مهاجم باهوشی است

0 47

هافبک سابق سرخپوشان‌گفت: عبدی مهاجم باهوشی است و نشان داده که می‌تواند در روند بازی گره‌گشا باشد و نگذاشت غیبت پاکدل حس شود.

حسین بادامکی در گفت‌وگو با سرخ‌نیوز، با تمجید از عملکرد پرسپولیس مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: پرسپولیس مقابل مس کیفیت بالایی از خود نشان داد و ۳ امتیاز مهم را به دست آورد و خوشبختانه اختلاف‌مان با صدر جدول کم شد.

وی افزود: مس تیم سرسخت و قدرتمندی است و فوتبال بازی می‌کند. پرسپولیس مقابل تیم‌هایی که به دنبال فوتبال بازی کردن هستند، راحت‌تر کار می‌کند. دیروز هم هر دو تیم فوتبال جذابی را به نمایش گذاشتند و خوشبختانه پرسپولیس هوشمندانه عمل کرد و یک برد شیرین به دست آورد.
هافبک سابق سرخپوشان با اشاره به مصدومیت حامد پاکدل گفت: پاکدل در چند هفته اخیر خوب کار کرده بود و مصدوم شدنش تیم را در شرایط سختی قرار داد اما درخشش عبدی نگذاشت تا غیبت پاکدل حس شود. عبدی مهاجم باهوشی است و نشان داده که می‌تواند در روند بازی گره‌گشا باشد و مقابل مس ۲ گل حساس را به ثمر رساند و کیفیت بالای خودش را یک بار دیگر به رخ کشید.

  • بادامکی در ادامه به تمجید از عملکرد کامیابی‌نیا پرداخته و افزود: کمال بازیکن خوب و جنگنده‌ای است و در طول چند سال اخیر همیشه کیفیت بالایی از خود نشان داده و از عوامل موفقیت تیم به شمار می‌رود. کمال نشان داده که هم در کارهای دفاعی حضور موثری دارد و هم در فاز هجومی خیلی به تیم کمک می‌کند و بازیکن شایسته‌ای است و امیدوارم روند خوبش را حفظ کند.
بیشتر بخوانید:  ساعت و زمان بازی رئال مادرید مقابل بارسلونا در جام حذفی اسپانیا

بهار آزاد

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.