توضیحات مدیرعامل پرسپولیس درباره دلایل دلخوری مهدی ترابی

0 21

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره پرداختی ها و تمدید بازیکنان توضیحاتی داد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از فارس؛ رضا درویش در مورد اینکه برای تمدید قرارداد صحبت هایی با برخی بازیکنان مانند ترابی و سرلک داشته، عنوان کرد: قبلا تمدید قرارداد بازیکنان به مدیریت اعلام شده بود، منتها فکر می‌کردند باید نامه جدید صادر شود. با آن‌ها صحبت کردم و همه اعلام آمادگی کردند که ان شاالله بعد از این بازی در فرصتی که فارغ شوند، برای قرارداد جدید بیایند.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص اینکه ترابی از روند پرداختی‌های باشگاه شاکی است، گفت: ترابی ظاهرا طلبی از دو سه سال پیش داشته، از این ناراحت بود که چطور قبلی‌ها توجهی به این مساله نداشتند. با او صحبت کردم. ترابی قبلا بازیکن من بوده، بچه بسیار خوبی است. سوای فضای تکنیکی که دارد، بسیار اخلاقمدار است. گفت من ناراحت گذشته بودم که چرا این کار را کردند. اصلا بحثی ندارد. حتما آمادگی دارد به تمرین بیاید.

وی در مورد اینکه آیا به هواداران پرسپولیس این اطمینان را می‌دهد بازیکنان فعلی که قراردادشان این فصل تمام می‌شود، فصل بعد هم در این تیم باشند، عنوان کرد: هر بازیکنی که کادرفنی بخواهد یقینا برای جذبش اقدام می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:  ایران پشت درهای بسته به مصاف اروگوئه می رود

درویش در مورد اینکه آیا قبل از دربی پرداختی خواهند داشت، عنوان کرد: ان‌شاالله. این بازیکنان بدون پردختی هم حاضرند بازی کنند. اگر ناراحتی هم باشد بابت گذشته است. این بازیکنان اگر هیچ پرداختی هم نداشتیم با تمام قدرت می‌آمدند و بازی می‌کردند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.