کلانی: گل محمدی از خیلی پیشنهاد ها به عشق پرسپولیس گذشت

سالهاست دنبال زمین زدن پرسپولیس هستند

0 39

پیشکسوت پرسپولیس گفت: هواداران  در این فصل تنها باید از کادرفنی و بازیکنان حمایت کنند.

به گزارش سرخ نیوز،حسین کلانی پیشکسوت باشگاه  پرسپولیس در گفتگو با ایلنا در خصوص واگذاری این تیم در بورس گفت: متاسفانه عده ای برای خود دکان باز کردند و الکی قیمت گذاری کرده‌اند. آنها نمی‌توانند پرسپولیس را واگذار کنند و به کسی بدهند مگر اینکه تیم را به کسی بدهند که از خود آنها باشد. این وسط هم می‌خواهند از عواطف و احساسات هواداران سو استفاده کرده و از آنها پول بگیرند. کجایی دنیا یک تیم را اینگونه واگذار می‌کنند؟ دروغ می‌گویند و به هیچ وجه نمی‌توانند پرسپولیس را واگذار کنند.

وی در مورد مدیریت باشگاه پرسپولیس و وضعیت این تیم نیز اظهار داشت: مدیریت دارد سعی و تلاش خود را به کار می‌برد و ما نیز در این برهه باید صبر کنیم و از تیم و بازیکنان و کادر فنی حمایت کنیم و در هر شرایطی باید حامی یحیی گل محمدی و پرسپولیس باشیم. همیشه این مسائل وجود داشته است و همیشه به دنبال زمین زدن پرسپولیس بوده آمد اما تنها چیزی که این باشگاه را استوار نگه داشته است حمایت هواداران بوده است. الان شرایط به گونه ای است که به نفع برخی از آقایان شده و هواداران در ورزشگاه ها حضور ندارند.

بیشتر بخوانید:  ساعت و زمان بازی پرسپولیس و تراکتور

کلانی خاطرنشان کرد: ما باید از تیم حمایت کنیم و نباید پا پس بکشیم و اکنون نباید کاری داشته باشیم که مدیریت باشگاه را چه کسانی اداره می‌کنند چرا که چیزی که خواسته ما بوده است به ما داده نشده است. از طرفی از جهات مختلف دست مدیریت باشگاه و آقای درویش را تنگ کرده اند. ما باید تیم را به گونه ای از روحی تقویت کنیم تا در میدان حق خود را بگیرد. اکنون که اجازه حضور ما در ورزشگاه ها را نمی‌دهند هواداران بایستی در جلوی درب ورزشگاه ها جمع شده و از تیم حمایت کرده و تشویق کنند. این همه ما اعتراض کردیم اما هیچکس به آن توجه نکرد پس اعتراضات ما آب در آهن کوبیدن است پس تنها باید از تیم حمایت کرد.استقلال و سپاهان و برخی تیم های دیگر از برخی کانال‌ها حمایت های مختلفی می‌شود که ما نباید کاری به این مسائل داشته باشیم. من بارها گفتم دسته های هستند که دوست دارند و در تلاش هستند پرسپولیس را از بین ببرند. با همه قدرتی که آنها دارند نمی‌توانند از پس ما و هواداران بر بیایند.

بیشتر بخوانید:  سرخپوشان به مصاف فولاد و گل گهر می روند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پایان بیان کرد: پرسپولیس فصل سخت و حساسی را پیش رو دارد و خدا را شکر در یان فصل توانسته نتایج قابل قبولی را بگیرد که به نظر من جایی تقدیر دارد و هواداران نیز فراموش نکنند که، گل محمدی از خیلی پیشنهاد ها به عشق پرسپولیس گذشت ماند و جنگید و ما باید از او حمایت کنیم. همچنین هیچ بازیکنی کم نمی گذارد. شاید برخی اشتباه کنند اما کسی به دنبال کمک کاری نیست پس ما باید تنها و تنها از آنها حمایت کنیم تا بتوانیم در این شرایط نا برابر به موفقیت برسیم.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.