درخشان: مهمترین موضوع در پرسپولیس خودباوری است

0 62

پیشکسوت پرسپولیس معتفد است پرسپولیس بعد از پنج بار قهرمانی مسیر قهرمانی را بلد است.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از ورزش سه؛ حمید درخشان درباره شکست روز گذشته این تیم مقابل نفت آبادان می‌گوید: این شکست بدموقعی بود و شرایط را برای پرسپولیس سخت کرد. اما شرایط به شکلی نیست که بخواهیم ناامید باشیم. مهمترین موضوع این است که بازی مستقیم دو تیم باقی مانده است. پرسپولیس در دربی اگر می‌خواهد قهرمانی را از خود دور نبیند باید با بالاترین حد توان بجنگد و این فاصله را کم کند.

وی ادامه داد: مطمئنا برتری در دربی فارغ از اینکه فاصله امتیازی دو تیم را کاهش خواهد داد و امید را در تیم پرسپولیس زنده می‌کند، از حیث بحث روانی هم شرایط را به سود این تیم خواهد کرد. این قضیه البته می‌تواند برعکس هم باشد. با این حال با نوع فوتبالی که تیم ارائه می‌کند، من امیدوارم که در جدال دربی همه چیز متفاوت شود و شرایط به سود پرسپولیس رقم بخورد.

بیشتر بخوانید:  تمرینات تیم ملی تعطیل شد

درخشان درباره موقعیت سوزی پرسپولیس در جدال با نفت آبادان گفت: به نظرم مهاجمی که در پرسپولیس حضور پیدا می‌کند نباید به سادگی هر فرصتی را از دست بدهد. اینکه مهاجم هر 4 بازی بیاید و یک گل بزند و بگوییم به به و چه چه فایده ندارد. شما وقتی پیراهن پرسپولیس را می پوشی و در خط حمله این تیم حاضر می‌شوی باید از هر موقعیتی به بهترین شکل استفاده کنی. عبدی مهاجم خوبی است اما به نظرم باید تمرکز بیشتری داشته باشد. او پتانسیل این را دارد که خیلی بهتر از این شود اما اینکه هر چند بازی یک بار منتظر درخشش و گلزنی او و حتی دیگر مهاجمان تیم باشیم که نمی‌شود. مهاجم در تیم پرسپولیس باید کار در بیار باشد. حتی در روزی که تیم بد است مهاجم باید با گل خود کار را تمام کند و این خاصیت تیمی به بزرگی پرسپولیس است. اینکه یک بازیکن چند موقعیت را خراب کند که اوضاع بد می‌شود.

بیشتر بخوانید:  مهاجم مورد نظر پرسپولیس در راه تهران

سرمربی و بازیکن اسبق پرسپولیس در پایان درباره شانس این تیم برای دستیابی دوباره به قهرمانی و همچنین عملکرد مهاجم ازبک تازه وارد این تیم گفت: من همچنان به قهرمانی امیدوار هستم. 9 هفته باقی مانده و شرایط بازی‌های دو تیم و خصوصا بازی دربی شاید همه چیز را تغییر دهد. مهمترین موضوع در پرسپولیس خودباوری است. آنها پنج بار قهرمان شده‌اند و به خوبی مسیر را بلد هستند. تمیروف هم به نظرم مهاجم خوبی است و قادر است در ادامه کارهای بهتری را در تیم ارائه دهد. علیرغم ناهماهنگی با تیم، به خوبی خود را در فرصت و موقعیت قرار می‌داد و باید دید در دیداری بعدی شرایط به چه شکلی برای او خواهد بود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.