درخشان:شجاعت کلید موفقیت در دربی است؛امیدوارم سیدعلی قضاوت عادلانه‌ای داشته باشد

0 31

مربی سابق سرخپوشان گفت: بازی امروز برای داور خیلی سخت خواهد بود، این اولین قضاوت سیدعلی در دربی است و امیدوارم بتواند از پس اداره بازی بر بیاید و قضاوت درست و عادلانه‌ای داشته باشد

حمید درخشان در گفت‌وگو با سرخ‌نیوز، درخصوص بازی حساس امروز پرسپولیس مقابل استقلال اظهار داشت: خوشختانه هر دو تیم شرایط مساعدی برای بازی امروز دارند اما نکته حائز اهمیت این است که کدام مربی می‌تواند تیمش را از نظر فنی، تاکتیکی و روحی به آمادگی کامل برساند و از تیمی که به میدان می‌فرستد، بهترین استفاده را بگیرد. هر تیمی که از نظر روحی و فنی آماده‌تر باشد و بتواند بازی را کنترل کند، شانس بیشتری برای پیروزی خواهد داشت.

وی افزود: بازیکنان پرسپولیس تجربه بیشتری در رقابت‌های سنگین دارند و این نکته به سود ماست اما آنچه اهمیت دارد اجرای درست مباحث فنی است تا تیم موفق شود.

مربی سابق سرخپوشان با بیان اینکه شجاعت کلید موففیت در دربی است، گفت: شجاعت و بدون ترس و واهمه بازی کردن می‌تواند به پرسپولیس کمک کند. در دربی اگر شجاعت لازم را نداشته باشید،مطمئنا تسلیم خواهید شد.شجاعت یعنی درست و منطقی بازی کردن،با تمام توان و محکم بازی کردن و این خصوصیات می‌تواند هر تیمی را موفق کند. از طرفی بازیکنان ما باید فرامین و توصیه‌های فنی گل‌محمدی را با جدیت تمام در زمین اجرا کنند و تمرکز بالایی روی اجرای وظایف‌شان داشته باشند.

بیشتر بخوانید:  کریم باقری: لیگ هنوز برای پرسپولیس تمام نشده است

درخشان با ابراز نگرانی از اتفاقات داوری دربی، خاطر نشان کرد: هواداران پرسپولیس حق دارند نگران باشند،مگر می‌شود در یک تیم در طول فصل ۹ پنالتی بزند؟ جالب آنکه فصل هنوز تمام نشده و ممکن است این آمار بالاتر هم برود! این تعداد پنالتی خیلی زیاد است و نشان می‌دهد که اشتباهات داوری به نفع استقلال بوده است. بازی امروز برای داور خیلی سخت خواهد بود، این اولین قضاوت سیدعلی در دربی است و امیدوارم بتواند از پس اداره بازی بر بیاید و قضاوت درست و عادلانه‌ای داشته باشد.

بهار آزاد

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.