حواشی دیدار پرسپولیس-هوادار/حمایت از گل محمدی در ورزشگاه پاس

0 28

یکی از جانبازان دفاع مقدس که طرفدار تیم پرسپولیس است، با تصویر گل‌محمدی در کنار زمین حاضر شد و از سرمربی پرسپولیس حمایت کرد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از نسنیم، تیم‌های فوتبال هوادار و پرسپولیس در چارچوب هفته بیست‌وچهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، از ساعت 20:45 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه پاس قوامین، به مصاف هم خواهند رفت.

* اتوبوس دو تیم در فاصله دو ساعت تا آغاز بازی وارد ورزشگاه شد و بازیکنان به رختکن رفتند.

* پرسپولیسی‌ها پس از حضور در ورزشگاه، بلافاصله از چمن ورزشگاه پاس قوامین بازدید کردند.

* یحیی گل‌محمدی که در دیدار مقابل استقلال از کنار زمین اخراج شد، امروز اجازه حضور روی نیمکت را ندارد و باید از سکوها نظاره‌گر عملکرد شاگردانش باشد.

* در حالی که با تصمیم شورای تأمین قرار بود این مسابقه بدون حضور تماشاگران برگزار شود، تعدادی از تماشاگران روی سکوها حضور داشتند.

* یکی از جانبازان دفاع مقدس که طرفدار تیم پرسپولیس است، با تصویر یحیی گل‌محمدی در کنار زمین حاضر شد و از سرمربی پرسپولیس حمایت کرد.

* بازیکنان پرسپولیس پس از ورود به زمین، نسبت به وضعیت نور ورزشگاه پاس قوامین اعتراض کردند. امید عالیشاه و سیدجلال حسینی، از جمله معترضان به شرایط نور ورزشگاه بودند.

بیشتر بخوانید:  ساپنیتو : می توانستم قراردادم را با استقلال فسخ کنم

* مهدی ترابی و مهدی عبدی در حین گرم کردن، درباره نحوه همکاری‌شان در زمان بازی و هماهنگی در لحظه حمله با هم گفت‌وگو کردند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.