نگاهی به انتهای جدول لیگ؛ تب سقوط!

0 33

با گذشت ۲۴ هفته از رقابت های لیگ برتر، خطر سقوط به دسته یک ۴ تیم را بیشتر از سایرین تهدید می کند.

به گزارش سرخ نیوز، با گذشت ۲۴ هفته از رقابت های لیگ بیست‌ و یکم، وضعیت ۸ تیم انتهای جدول به شرح زیر می باشد؛

۹- ذوب آهن، ۳۱ امتیاز 

۱۰- آلومینیوم، ۳۰ امتیاز

۱۱- هوادار، ۲۸ امتیاز 

۱۲- نساجی، ۲۷ امتیاز

۱۳- تراکتور، ۲۰ امتیاز 

۱۴- نفت مسجد سلیمان، ۱۷ امتیاز

۱۵- فجر سپاسی، ۱۶ امتیاز

۱۶- شهرخودرو، ۱۴ امتیاز

حضور نساجی به عنوان تیمی که قهرمان جام حذفی شد و حالا یکی از تیم های آسیایی فوتبال ایران به حساب می آید سورپرایز نیمه پایین جدول لیگ برتر است.

گرچه ۶ هفته به اتمام مسابقات لیگ باقی مانده و هنوز نمی توان چیزی را تمام شده دانست اما چهار تیم تراکتور، نفت مسجد سلیمان، فجر سپاسی و شهرخودرو بیش از سایرین در خطر سقوط به دسته یک قرار دارند.

بدون اغراق، شهرخودرو نماینده خوب شهر مشهد کار سختی برای لیگ برتری ماندن دارد، تیمی که تا همین دو فصل قبل با یحیی گل محمدی نتایج بسیار خوبی کسب می کرد و مدعی کسب سهمیه بود حالا گزینه اصلی سقوط است!

بیشتر بخوانید:  فروش بیش از یک میلیون بلیت بازی تیم ملی آرژانتین در کمتر از ۲ ساعت

فجر سپاسی که ۱۹ هفته است رنگ برد در لیگ برتر را ندیده برای آنکه درست یک فصل بعد از حضور در سطح نخست فوتبال ایران بار دیگر لیگ یکی نشود باید با تمام قدرت در ۶ بازی باقی مانده به میدان برود.

نفت مسجد سلیمان و تراکتور نیز فاصله زیادی با فجرسپاسی ندارند و هر سه تیم با فاصله ای اندک برای بقا در لیگ برتر می جنگند؛ نفتی که اردیبهشت ۹۷ به لیگ برتر سقوط کرد و حالا شرایط مساعدی را تجربه نمی کند و تراکتور که چندفصل قبل، گزینه قهرمانی بود و حالا با چنگ و دندان‌ برای حفظ همین جایگاه سیزدهم تلاش می کند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.