…از فوتبال تا زندگی؛ طارمی و په په به هم رسیدند

0 37

مهدی طارمی و په په که چندسال قبل مقابل هم قرار گرفته بودند حالا در پورتو هم تیمی هستند و حتی با تیم پرتغالی، قهرمان لیگ این کشور شدند.

به گزارش سرخ نیوز، ۴ تیرماه ۱۳۹۷ تیم ملی کشورمان در چارچوب مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ به مصاف پرتغال رفت و موفق شد یک امتیاز ارزشمند را مقابل شاگردان فرناندو سانتوس کسب کند.

مهدی طارمی در این دیدار ۹۰ دقیقه در ترکیب تیم ملی ایران حضور داشت و شاید آن روزها فکرش را هم نمی کرد روزی با مدافع مطرح تیم ملی پرتغال، هم تیمی شود.

یکی از بهترین و حساس ترین موقعیت‌هایی که شاگردان کی‌روش در این دیدار از دست دادند بدون شک موقعیتی بود که در دقایق پایانی نصیب مهدی طارمی شد ولی گلر پرتغال به خوبی زاویه مقابل او را بست و مهاجم تیم ملی در حالی که توپ داشت از پایش جدا می‌شد در حالت نامتعادل ضربه‌اش را به دیواره کناره دروازه کوبید تا آه از نهاد ۸۰ میلیون ایرانی بلند شود.

از آن روزها که طارمی که در الغرافه توپ می زد نزدیک به ۴ سال می گذرد؛ مهاجم تیم ملی به ریوآوه و سپس پورتو رفت و حالا با په په پرتغالی همبازی است.

بیشتر بخوانید:  پرسپولیسی‌ها به این پرونده ورود نمی‌کنند!

زندگی گاهی به اندازه یک بازی فوتبال غیرقابل پیش بینی است؛ آن روزها کسی آینده مشترک فوتبالی برای په په و طارمی متصور نبود و حتی به ذهن هیچکس خطور نمی کرد این دو، یک روز، یک جام مشترک قهرمانی کسب کنند اما حالا تمام این اتفاقات رخ داده است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.