توافق پورعلی گنجی با پرسپولیس/مرتضی دوباره شاگرد آقا یحیی می شود؟

0 86

مرتضی پورعلی گنجی مذاکرات و توافقاتی با باشگاه پرسپولیس داشته است.

به گزارش سرخ نیوز، مرتضی پورعلی گنجی ستاره فیکس تیم ملی که در سال های اخیر، قرادادهایی با مبلغ بالا در تیم هایی از کشورهای قطر، بلژیک و چین داشت بعد از مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی در مردادماه ۱۴۰۰ چندماهی خانه نشین شد.

بعد از بهبود مصدومیت، این مدافع سعی کرد با حضور در تمرینات پرسپولیس و گاهی هم نساجی، آمادگی خود برای بازگشت به میادین را بازیابی کند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد او یکی از مسافران جام جهانی ۲۰۲۲-قطر نیز خواهد بود.

گرچه گفته می شود که پورعلی گنجی بعد از این مصدومیت، کمی با احتیاط بازی می کند اما این مسئله بعد از جراحی رباط صلیبی طبیعی است.

مشخص است که‌ مرتضی پورعلی گنجی خیلی زود به روزهای اوج خود بازمی گردد و از این رو مدافعی نیست که بتوان به سادگی از کنارش گذر کرد‌. او آخرین بار ۵ مرداد ماه ۱۴۰۰ برای شنژن چین مقابل کینگدائو به میدان رفت و با مصدومیت مواجه شد.

بیشتر بخوانید:  باشگاه پرسپولیس: پیام ورزش، صلح و دوستی است، نه تفرقه و جدال

گفتنی است که طبق اخبار دریافتی خبرنگار سرخ نیوز باشگاه پرسپولیس مذاکراتی با پورعلی گنجی داشته و توافقات اولیه نیز بین طرفین صورت گرفته است. حال باید دید این مدافع که زمانی در نفت تهران شاگرد یحیی گل محمدی بود و رابطه بسیار خوبی با این سرمربی دارد این بار در پرسپولیس با گل محمدی همکاری می کند یا خیر.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.